İtiraf: Bölüm 2

Nymphomaniac: Vol. II
ALTYZ
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
İtiraf: Bölüm 2
17.669 izlenme
IMDb: 6.6
İtiraf: Bölüm 2 (2013) Nymphomaniac: Vol. II erotik filmi sansürsüz 1080p kalitede donmadan sitemizden izleyebilirsiniz.

İtiraf Bölüm: 2 Konusu

İtiraf Bölüm:2 (Nymphomaniac: Volume II), erotik ve dram kategorilerinde karşımıza çıkıyor. 2 saat 4 dakika boyunca izleyicilere soluksuz bir hikaye sunan serinin ikinci filminde yine nemfomanyak bir kadını izliyoruz. Macera, seks düşkünü Joe için ilk filmin bıraktığı yerden devam ediyor. İtiraf Bölüm: 1, Joe’nun 50 yaşına kadar olan sürükleyici hayatını konu alıyordu. Film; fazlasıyla enternasyonel ve Belçika, Almanya, Fransa, Danimarka ve İngiltere ortak yapımı. Vizyona girdiği günden beri sayısız övgü topladı ve aynı zamanda da eleştiri aldı.

İtiraf Bölüm: 2 Oyuncuları

İtiraf Bölüm: 2 (Nymphomaniac: Volume II) filminin oyuncuları arasında Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Mia Goth, Sophie Kennedy Clark, Connie Nielsen, Jean-Marc Barr ,Udo Kier, James Northcote, Jens Albinus, Jesper Christensen, Hugo Speer ve Cyron Melville yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yine ünlü direktör direktör Lars von Trier yapıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?