Siyah Kuğu – Black Swan

Black Swan
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Siyah Kuğu – Black Swan
4.331 izlenme
IMDb: 8
Siyah Kuğu izle, oldukça başarılı olan bir kadının başından geçenleri anlatan Black Swan filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full Hd izle Siyah Kuğu Film Konusu Siyah Kuğu ( Black Swan ) 25 Şubat 2011’de sinemaya girdi. Balerin olarak fazlasıyla yetenekli olan Nina’nın sahip olduğu hırs eski bir balerin olan annesinden gelmektedir. Bale yönetmeni olarak meşhur olan Thomas Leroy, Kuğu Gölü Balesi’ni sahnelemektedir. Oyun için bir adet saf ve masum beyaz kuğu bir adet de şehvetin temsilcisi olarak siyah kuğu gerekmektedir. Nina, beyaz kuğu rolünü almak için ideal olduğunu düşünürken siyah kuğu olma konusunda rakibi Lily kadar başarılı değildir. 1 saat 43 dakika süren film dram ve gerilim kategorilerinde karşımıza çıkıyor. Siyah Kuğu Film Oyuncuları Siyah Kuğu ( Black Swan ) başrollerinde Natalie Portman Mila Kunis oynuyor. Filmde aynı zamanda Vincent Cassel, Winona Ryder, Barbara Hershey, Sebastian Stan, Janet Montgomery, Toby Hemingway, Kristina Anapau, Ksenia Solo, Christopher Gartin, Marcia Jean Kurtz, Shaun O'Hagan, Leslie Lyles, Arkadiy Figlin, Timothy Fain, Sarah Lane ve Liam Flaherty’yi izlemek de mümkün. Filmin yönetmen koltuğunda ise Darren Aronofsky var.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?