Triple Frontier

Triple Frontier
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Triple Frontier
Triple Frontier izle, Üçlü sınır anlamına gelen kesinlikle tavsiye filmler arasında olan 2019 yapımı filmi Türkçe Dublaj 1080p kalitede izle. Triple Frontier Film Konusu 2019 senesinde vizyona giren Triple Frontier, bir Netflix prodüksiyon yapımı. Özel Kuvvetler’de görev almış beş eski operasyon askeri yeni bir görev için bir araya gelir. Bu sefer Güney Amerika’nın az popülasyona sahip bir bölgesinde olan 5 eski asker, zorbalığı ile bilinen bir zengini hedef almaktadır. Özel Kuvvetler’in 5 emektarı bu sefer ülkeleri yerine kendileri için tehlikeli bir operasyona girişirler. Hedefteki zenginin, uyuşturucu ile elde ettiği serveti ele geçirmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Beklenmedik durumların meydana gelmesi, 5’linin bunu fark etmesini kolaylaştırır. En ince detaylarına kadar planlanan bu görev, bir kaosa teslim olmak üzereyken 5 eski asker hem hayatta kalmak hem de amaçlarına ulaşmak için savaşırlar. Triple Frontier Film Oyuncuları Benzersiz bir aksiyon ve soygun filmi olan Triple Frontier’in oyuncuları arasında Charlie Hunnam, Ben Affleck, Oscar Isaac, Pedro Pascal, Garrett Hedlund, Rey Gallegos, Sheila Vand, Pedro Lopez, Mike Hernandez, Jason Quinn, Shawn McBride ve Adria Arjona yer alıyor. Filmin yönetmeni olarak J. C. Chandor karşımıza çıkıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?