Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı

Captain America: Civil War
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı
406 izlenme
IMDb: 7.8
Kaptan Amerika 3 izle, Marvel film severler için serinin 3.sü olan Kahramanların Savaşı filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede 4K izle. Kaptan Amerika 3: Kahramanların Savaşı Konusu ve Oyuncuları Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmi aynı isme sahip bir çizgi romandan esinlenilerek kurgulanmıştır. Bilimkurgu, macera ve aksiyonun ön planda olduğu film birçok izleyiciden büyük ilgi toplamıştır. Bu filmde kaptan Amerika yanı Steve Rogers görevi insanlığı korumak olan Yenilmezler ekibinin yeni lideri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yenilmezler ekibi insanlığı koruma görevine devam ederken grup içinde fikir ayrılığına düşerler. Yenilmezler grubunun yarısı Rogers önderliğinde kurallara takılmadan görevlerini yerine getirmeye çalışırken diğer yarısı kurallara ve dışarıdan müdahalelere karşı çıkmayan görevini bu kuralların altında kısıtlı şekilde yerine getirmeyi seçmiştir. Filmde bu ikiye ayrılan yenilmezler grubunun görevlerini yerine getirme mücadelesi anlatılmaktadır. Kaptan Amerika filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Chris Evans ilk yenilmez olarak, Robert Downey ıron man rolünde yenilmezlerin ortak lideri ve grubun finansal kaynağı olarak yer almaktadır. Scarlett Johansson, Natasha Romanoff karakterine Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff karakterine hayat vermek için filmde yer almaktadır. Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle filmde yer alan diğer önemli oyuncular arasında sayılabilir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?