Şrek 5: Shrek the Halls

Shrek the Halls
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Şrek 5: Shrek the Halls
1.110 izlenme
IMDb: 6.4
Şrek 5 izle, serinin 2007 yapımı Shrek The Halls filmini TÜrkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD kalitede dipfilm farkıyla izleyebilirsiniz. Shrek the Halls, 2007 yılında DreamWorks Animation tarafından üretilen bir televizyon özelidir. Bu kısa animasyon filmi, Shrek serisinin bir parçasıdır ve Shrek, Fiona, Çizmeli Kedi ve diğer popüler karakterlerin yer aldığı bir yılbaşı hikayesini anlatmaktadır. Şrek 5 Konusu Shrek the Halls, Shrek ve arkadaşlarının yılbaşı kutlaması için hazırlıklar yaptığı bir özeldir. Shrek, Fiona, Çizmeli Kedi ve diğerleri, evlerini yılbaşı ruhuyla süslerken, Şeker Kraliçesi, Farquaad ve diğer kötü karakterler Shrek'in yılbaşı kutlamasını sabote etmek için planlar yaparlar. Ancak Shrek, bu düzenbazların oyunlarını bozar ve arkadaşlarına gerçek bir yılbaşı ruhu deneyimi yaşatır. Karakterler Shrek - Yeşil bir ogre olan Shrek, seri boyunca ana karakterdir. Bu kısa filmde, yılbaşı kutlaması için evini hazırlarken görülür. Mike Myers tarafından seslendirilir. Fiona - Shrek'in eşi olan Fiona, ogre gücüne sahip bir prensestir. Cameron Diaz tarafından seslendirilir. Çizmeli Kedi - İspanyol aksanı olan bir kedi olan Çizmeli Kedi, Shrek serisinde yardımcı karakterdir. Antonio Banderas tarafından seslendirilir. Şeker Kraliçesi - Serinin kötü karakterlerinden biri olan Şeker Kraliçesi, Shrek'in yılbaşı kutlamasını sabote etmek için planlar yapar. Kristen Schaal tarafından seslendirilir. Farquaad - Serinin ilk filmindeki kötü karakter olan Farquaad, bu filmde Shrek'in yılbaşı kutlamasını sabote etmek için Şeker Kraliçesi ile birlikte çalışır. John Lithgow tarafından seslendirilir. Diğer karakterler arasında Esel, Doris, Drago ve Three Blind Mice yer alır. Sonuç olarak, Shrek the Halls, Shrek serisinin hayranları için keyifli bir yılbaşı özelidir. Bu kısa film, sevimli karakterleri, eğlenceli esprileri ve yılbaşı ruhunu yansıtan sahneleri ile izleyicilere keyifli bir deneyim sunar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Şrek 3
6.1 2007
Şrek 2
7.3 2004
Şrek 1
7.9 2001
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?