Şrek 1

Shrek
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Şrek 1
6.442 izlenme
IMDb: 7.9
Şrek 1 izle, animasyon severler için serinin 1.si olan Shrek 1 filmini jet hızında Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazılı 720p, 4K, 1080p izle. Şrek 1 Film Konusu Şrek, 2001 yapımı Amerikan bilgisayar animasyon komedi filmidir. Konusunda, Duloc’lu cüce Lord Farquaad, bilmeden çok sayıda peri masalı yaratığını Shrek’in bataklığına sürgün eder ve karakterin hayatı kesintiye uğrar. Bu izinsiz girişten dolayı öfkelenen Shrek, Farquaad’ı ziyaret etmeye başka bir yere taşımalarını talep etmeye karar verir. Yol boyunca arkadaşı eşek ona rehber olur. Farquaad’a Pamuk Prens’in sihirli aynası sunulur ve ona gerçek bir kral olabilmesi için bir prensesle evlenmesi gerektiği söylenir. Şrek 1 Film Oyuncuları Şrek 2001 Oyuncuları arasında Lord Farquaad, Prenses Fiona ve Shrek ön plana çıkmaktadır. Shrek 1 Hakkında Merak Edilenler Shrek, bataklıkta yalnız kalmayı seven, anti-sosyal ve son derece bölgesel bir yeşil devdir. Ejderhanın kulesinde esir olan Prenses Fiona’yı kurtarır ve birbirlerine aşık olurlar. Aşk maceraları film serisinde görünür. Bu yeşil dev, garip bir yapıya sahiptir. Arkadaşları olmasını istemez ve tamamıyla yeşil bir görüntüsü vardır. Onunu için sarayların ihtişamı bir hiçtir, sadece bataklığını sever ve orada evi vardır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Şrek 3
6.1 2007
Şrek 2
7.3 2004
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?