Kaptan Amerika 1: İlk Yenilmez

Captain America: The First Avenger
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Kaptan Amerika 1: İlk Yenilmez
630 izlenme
IMDb: 6.9
Kaptan Amerika 1 izle, serinin 1.si İlk yenilmez olarak karşımıza gelen Captain America: The First Avenger filmini Türkçe Dublaj Full HD 4k izle. Kaptan Amerika 1: İlk Yenilmez Konusu ve Karakterleri İlk Yenilmez Kaptan Amerika filmi ikinci dünya savaşına katılmak isteyen ama savaşa katılmaya fiziki yapısından dolayı uyumlu bulunmayan ana karakterin savaşa katılmak için yaptıklarının hikayesini anlatmaktadır. Bir türlü askere kabul edilmeyen ana karakter Amerika’nın süper asker yaratma adlı programı için gönüllü olur ve kendi üzerinde yapılacak deneyleri kabul eder. Deneyler süresince verilen vitamin ışınları sayesinde deney bitiminde olduğundan çok daha kaslı, çok daha güçlü ve yapılı bir hale gelir. Ana karakteri bu güçlü hale getiren serum bir ajan tarafından çalınır. Bunun ardından karakterimiz ajanın peşine düşer başına inanılmaz olaylar gelir ve yıllar sonra bir buz kütlesinin içinde uyuyor halde bulunur. Savaşa gitmek için çok gönüllü ama bir türlü askere alınamayan karakter Steve Rogers’tır. Steve karakterini canlandıran usta oyuncu Chris Evans olmuştur. Filmde dikkat çeken diğer önemli oyuncular da Ayley Atwell, Peggy Carter karakterini canlandırmak için Sebastian Stan, karakteri Bucky, Tommy Lee Jones karakteri General Chester Phillips, Hugo Weaving karakteri Red Skull, Dominic Cooper karakteri Howard Stark olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?