Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Yarının Sınırında – Edge of Tomorrow
1.527 izlenme
IMDb: 7.9
Yarının Sınırında izle, imd +7 puana sahip olan ve 2.si beklenen 2014 Edge of Tomorrow filmini Türkçe Dublaj Tek parça Full HD izle. Yarının Sınırında Film Konusu Yarının Sınırında, 2014 senesinde vizyona giren bilimkurgu-aksiyon türünde bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmıştır. Mimik adı verilen uzaylı organizmalar dünyayı işgal ediyor. Birleşmeyi akıl etmiş dünya kuvvetleri buna karşılık olarak askerli süper savaşçılara dönüştüren bir zırh sistemi icat ediyor ve savaş neredeyse kazanılıyor. Uzaylı organizmaların işgali altındaki Fransasız sahillerine büyük bir çıkarma yapılıyor ve savaş sona eriyor. Binbaşı Cage aslında bir asker değildir. İşgalin öncesinde bir reklam şirketine sahipken savaş çıktığı zaman bu kez orduların başarılarını pazarlamaya başlıyor. Yarının Sınırında Film Oyuncuları Tom Cruise (Binbaşı William "Bill" Cage), Emily Blunt (Çavuş Rita Rose Vrataski), Bill Paxton (Uzman Çavuş Farell), Brendan Gleeson (General Brigham) gibi oyuncular filmin kadrosunda yer alıyor. Binbaşı William, hiçbir savaş tecrübesi olmayan halka ilişkiler memurudur. Birgün yaratıklara karşı yapılan savaşta öldüğünde kendisini bir zaman döngüsünün içinde bulur ve her öldüğünde uyandığı aynı günü tekrar yaşıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?