Piyanist

The Pianist
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Piyanist
1.201 izlenme
IMDb: 8.5
Piyanist izle, İmdb top 100 içerisinde yer alan fragmanı ve konusu ile dikkat çeken The Pianist Netflix filmini Türkçe Dublaj 4k izle. Piyanist 2002 Film Konusu Piyanist olan Wladyslaw Szpilman başarılıdır ve bir Yahudi’dir. 2. Dünya Savaşı sıralarında Nazi Almanyası Polonya’yı işgal eder ve bu durumla Yahudi’lerin hayatı kâbusa döner. Başarılı bir piyanist olan Szpilman, Yahudi olduğu için toplama kamplarına gitmesi gerekirken şans eseri toplama kampına gitmekten kurtulur ve tek başına yaşamaya başlar. Varşove varoş kentlerinde tek başına yaşamaya başlayan piyanist Szpilman tesadüfen bir evde piyano görür ve çalmaya başlar. Piyanist piyanoyu çaldıkça hayata tutunur ve yaşam gücünü kazanır. Wilm Hosenfeld isminde bir Alman subayı ile tesadüfen varoş kentlerde karşılaşan piyanist Szpilman albaydan yardım alır. Albay, piyaniste birkaç yaşaması için eşya verir, yemek ve yiyecek yardımında bulunur. Piyanist bu yardımlar sayesinde hayatta kalmayı başarır. Piyanist 2002 Film Oyuncuları Piyanist 2002 filminin oyuncu kadrosu şunlardır: Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Emilia Fox, Frank Finlay, Jessica Kate Meyer, Ed Stoppard, Maureen Lipman, Julia Rayner, Michal Zebrowski, Ruth Platt, Ronan Vibert, Richard Ridings, Lucie Skeaping. Savaş, dram türündeki Piyanist 2002 filminin yönetmenliğini ise Roman Polanski üstlenmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?