Sefiller

Les Misérables
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Sefiller
933 izlenme
IMDb: 7.5
Sefiller izle, Victor Hugo'nun eserinden uyarlanan 2012 yapımı iyilik ve kötülüğü anlatan Les Misérables filmini 4k Türkçe Dublaj Full HD izle. Sefiller – Les Misérables Konusu Sefiller – Les Misérables, Victor Hugo’nun baş yapıtı olan aynı isimli kitaptan uyarlanarak 2012 senesinde beyaz perdeye dahil oldu. Jean Valjean, açlıktan bitap durumdayken çaldığı ekmek nedeni ile uzun süre zindanda kalır. Hapisten çıktıktan sonra Valjean’ın başına gelenler, onun hem karakterini hem de hayatını değiştirecektir. Eski mahkumun peşindeki polis memuru Javert, onun için işleri kolaylaştırmayacaktır. Karşılıksız iyilik, sevgi, anlayış, otorite ve merhamet arasında geçen hayatında Jean Valjean’ın bu benzersiz değişimi, Victor Hugo tarafından ustalıkla kaleme alınan kitaptan ekranlara yansımaktadır. Film aynı zamanda insanın içerisindeki iyilik ve kötülüğün savaşı ile insan neden kötü olur sorusunun cevabına da değinerek izleyenleri büyüler. Sefiller – Les Misérables Oyuncuları Sefiller – Les Miserables oyuncuları arasında Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Sefiller – Les Miserables 2012 yapımlı filmin yönetmenliği Toom Hoper tarafından üstlenildi.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?