365 Gün

365 dni
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
365 Gün
51.647 izlenme
IMDb: 3.3
365 Gün izle, 2020 Polonya yapımı uçak ve yat sahnesi ile dikkat çeken 365 Days serinin ilk filmini Türkçe Dublaj Full HD izleyin.

365 Gün Konusu

Beğenilerek izlenen 365 Gün filminin konusunu pek çok kişi merak ediyor. Senaryosunu Blanka Lipińska kaleme alıyor. Yapım erotik ve aşk dolu bir filme şahit oluyoruz. Konusunu anlatmak istersek, Massimo, Sicilya Mafya ailesinin bir üyesidir ve Laura bir satış direktörüdür. Birbirlerini çok seven bu çifti zor günler beklemektedir. Ne yazık ki çiftlerin bu aşk dolu ilişkileri, Massimo'nun aile geçmişi ve ne olursa olsun onun kalbini ve güvenini kazanmak için Laura'nın hayatına giren gizemli genç bir adam yüzünden büyük bir çıkmaza giriyor. 365 Gün filmi Netflix film platformunda yayınlanmaktadır. Bu filmde genel olarak bir Sicilya Mafyası ve aşk hayatı konu olarak işlenmektedir.

365 Gün Oyuncuları

Birbirinden güzel ve başarılı oyuncuların oynadığı 365 Gün filminin karakterleri de kendileri ile bağdaşan bir senaryoyu canlandırmaktadır. Başrol oyuncularının karakterlerini beraber inceleyebiliriz. Anna-Maria Sieklucka, Laura Biel Karakteri: Massimo'yu hapse attıktan sonra ona âşık olan ve şimdi ölüme yakın bir deneyimden sağ çıktıktan sonra onunla evlenmeye hazır olan bir kadındır. Filmde, Varşovalı genç bir kadın rolünde sahne alıyor. Michele Morrone, Don Massimo Torricelli Karakteri: Laura'yı kaçıran ve ona âşık olması için 365 gün veren bir mafya rolünü canlandırmaktadır. Ayrıca Torricelli, suç ailesinin lideri olarak karşımıza çıkmaktadır. Magdalena Lamparska, Olga Karakteri: Laura'nın onunla Varşova'dan Sicilya'ya seyahat eden en iyi arkadaşı rolünde oynamaktadır. Domenico ile bir ilişki kurar ve film senaryosu bu şekilde ilerler.

365 Gün Merak Edilenler

Devam filminin 5 milyondan fazla izlendiği göz önüne alındığında, üçlemenin devamını dört gözle bekleyen çok sayıda izleyici var gibi görünüyor. Film, Blanka Lipińska'nın 365 Gün kitap üçlemesinin ikincisi olan aynı adlı romanının olay örgüsünü takip edecek. Bu filmin senaryosu ve oyuncularının başarısı adeta göz dolduruyor ve izleyicinin konusunu merak etmesini sağlıyor. Filmin türü en çok merak edilen konular arasında ilk sırada yer alıyor. Komedi, aşk ve erotizmin işlendiği bu filmi muhakkak izlemenizi öneririz. Ayrıca filmin İmdb puanı 3,3 olarak belirlenmiştir. Bu yazımızda sizlere serinin 1.si olan 365 Gün izle filmi hakkında detaylar vermeye çalıştık.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?