Köstebek

The Departed
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Köstebek
852 izlenme
IMDb: 8.5
Köstebek izle, gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen imdb yüksek The departed filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede 4K izle. Köstebek Film Konusu Köstebek 2006 filminin konusu şöyledir: Massachusetts Eyalet Polisi teşkilatı, operasyon hazırlığı yapar ve Jack Nicholson’un önderi olduğu mafya örgütünü yok etmek için uğraşır. Bu işin kolay olamayacağını bilen teşkilat Leonardo DiCaprio’yu birkaç araştırmadan geçirir, eğitir ve suç örgütünün içine sızması için köstebek olarak gönderir. Köstebek konumunu birkaç kişi dışında teşkilattan kimse bilmeyecektir. Mafya lideri de yıllar önce polis teşkilatına kendi adamını sokmuştur ve bu durum sayesinde her zaman polis teşkilatından bir adım öndedir. Hem polis teşkilatında hem de mafya içerisinde bir köstebek vardır ve filmin konusu bu şekilde ilerler. Köstebekler her daim kimliklerinin açığa çıkacağı üzerine telaşlı olacaklar ve son derece dikkatli davranacaklardır. Köstebek Film Oyuncuları Köstebek 2006 filminin oyuncu kadrosundaki isimler şöyledir: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Vera Farmiga, Martin Sheen, Alec Baldwin, Ray Winstone, Anthony Anderson, James Badge Dale, Kristen Dalton. 2 saat 31 dakika süren suç, gerilim türündeki Köstebek filminin yönetmen koltuğunda ise Martin Scorsese oturuyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?