Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds

Inglourious Basterds
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds
1.562 izlenme
IMDb: 8.3
Soysuzlar Çetesi izle, konusu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çeken Inglourious Basterds Netflix filmini Türkçe Dublaj Full HD 4k izle. Soysuzlar Çetesi Film Konusu Soysuzlar Çetesi, ünlü yönetmen Quentin Tarantino tarafından yönetilen 2009 yapımı aksiyon filmidir. Filmde, Alman kuşatması altında olan Fransa’nın geçirdiği zor günler ele alınıyor. Savaşta zarar gören sivillerden Shosnna, ailesinin canice katledilişini görüyor ve bir şekilde kurtularak parise gidiyor. Burada yeni bir kimlikle sıfırdan bir hayata başlıyor. Diğer yandan kendi askerlerini Nazilere karşı örgütleyen yahudi Teğmen Raine, amacına ulaşmak için keskin planlar kuruyor. Teğmen Raine, Alman oyuncu ve Shosanna’nın yolları bir sinema salonunda kesişiyor. Soysuzlar Çetesi Film Oyuncuları Soysuzlar Çetesi güçlü bir kadroya sahiptir. Shosanna (Mélanie Laurent) yaşadıklarının intikamını almak için uğraşıyor ve en sonunda amacına ulaşıyor. Nazilerden nefret eden Teğmen Raine (Brad Pitt) çetenin kurucusudur. Bridget von Hammersmark (Diana Kruger) Oyuncu olmasına rağmen savaş şartlarında Amerikalılara ajanlık yapmaya başlıyor. Ve savaş için oldukça önemli bir karakter olmayı başarıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 10 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?