28 Gün Sonra

28 Days Later
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
28 Gün Sonra
909 izlenme
IMDb: 7.5
28 gün sonra izle, denek maymunların kaçması ile virüs salgınlarının başlamasını konu alan 28 days Later filmini Türkçe Dublaj Full HD 4K izle. 28 Gün Sonra - 28 Days Later Film Konusu ve Karakterleri 28 Gün Sonra filmi, korku/ bilim kurgu kategorisinde başarıya imza atmış filmlerden biridir. 2002 yılında yapılan filmde, İngiltere’de ortaya çıkan ve tüm ülkeyi etkisi altına alan bir virüsle mücadele anlatılır. Virüs, ölümcül bir virüstür. Bir deney laboratuvarında yaşayan şempanzeden yayılan bu virüs insanlara ve ülkeye zor anlar yaşatmaktadır. Filmde, virüsle mücadele edenler hem virüsü yok etmeye çalışıyorlar hem de bu virüse yakalananları bir askeri sığınağa topluyorlar. Hastalıklı kişileri bir araya toplama fikri en başta iyi bir fikir gibi gelse de sonrasında yaşananlar bambaşka sorunlara neden oluyor. Film bu nedenle soluksuz bir şekilde izlenebilecek yapımlar arasında yer alıyor. 28 Gün Sonra filminin yönetmen koltuğunda Danny Boyle yer alırken filmin senaryosu ise Alex Garland tarafından yazılmıştır. 28 Gün Sonra filminin başrollerini ise başarılı oyuncular olan Cillian Murphy, Naomie Harris, Megan Burns, Brendan Gleeson paylaşmıştır. Filmde Cillian Murphy, Jim karakterine hayat verirken Selena karakterine güzel oyuncu Naomie Harris hayat vermiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?