12 Maymun

Twelve Monkeys
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
12 Maymun
444 izlenme
IMDb: 8
12 Maymun izle, virüs konusun yanı sıra zaman yolculuğu anlatan Twelve Monkeys filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyebilirsiniz. 12 Maymun Konusu 12 Maymun filminin yönetmeni Terry Gilliam’dır. Bilim kurgu türünde olan film 1995 senesinde yayınlanmıştır. Filmde, dünyada insanlığın yok olmasını sağlayacak kadar tehlikeli olan bir virüs, yaklaşık olarak beş milyar kişinin ölümüne yol açıyor. Geriye kalan az insan yer altına kurdukları barınaklarda yaşamlarını sürdürüyor. Bu sırada virüsün yok olması için bir çözüm bulan insanlar, zamanda geriye gidebilecekleri bir zaman makinası yapıyor. İlk deneme sürüşü için eski bir mahkûm olan, James Cole gönüllü oluyor. Cole kendini 7 sene geride, bir akıl hastanesinde buluyor. Orada gelecekten geldiğini ve bir görevinin olduğunu anlatan Cole, gerçek anlamda akıl hastası sanılıyor. 12 Maymun Oyuncuları 12 Maymun filminin oyuncuları Brad Pitt, Bruce Willes ve Madeleine Stowe gibi oldukça ünlü isimler. Filmde James (Bruce Willes) uzun uğraşlar sonucunda 1996 senesine gönderiliyor. Zamanlar arası yolculuk yapan James, psikolojik travmalar göstermeye başlıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?