Mavi En Sıcak Renktir

BLUE IS THE WARMEST COLOUR
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

72.110 izlenme
IMDb: 7.7
Mavi En Sıcak Renktir izle, 2.si beklenen ekşi konusu ile dikkat çeken 3 saatlik Apple Tv filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle. Mavi En Sıcak Renktir Filmi Konusu; 15 yaşlarında olan Adele kendi yaşlarında olan mavi saçlı Emma'ya olan duygularını kabullenmesi ile hayatı farklı bir yol alır. Mavi En Sıcak Renktir 2. olacak mı: Malasef şu an öyle bir açıklama yok. Mavi En Sıcak Renktir Ülkesi: Fransa, Belçika ve İspanya'dır. Film fili Fransızcadır. Mavi En Sıcak Renktir 179 dakika yani ortalama 179 dakika. Filmin Orjinal İsimleri: Blue Is the Warmest Color, La Vie d’Adèle Film Apple Tv platformunda yayına girmiştir. Sitemizden de isterseniz Mavi En Sıcak Renktir izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • KaccukaMisafir

    Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı

    bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil


    0

    0
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?