Kefaret – Atonement

Atonement
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Kefaret – Atonement
1.651 izlenme
IMDb: 7.8
Kefaret izle, 2007 yapımı başkalarına ait sırlara tanık olanları konu alan Netflix Atonement filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle. Kefaret Konusu 26 Ekim 2007 tarihinde vizyona giren Kefaret, 123 dakika uzunluğunda. 1935 senesinin yaz ayında Briony Tallis henüz 13 yaşında iken yanlış zamanda yanlış yerde bulunur. Küçük kız, hizmetçinin oğlu Robbie ile büyük kız kardeşi Cecilia’nın birbirlerine kur yapmalarına şahit olur. Ancak bu durumu yanlış yorumlaması neticesinde bu üç kişinin kaderi artık değişecektir. Şimdi hepsi için de kefaret vaktidir. Filmin baş kadın oyuncusu rolünde Aşk ve Gurur’da da oynayan başarılı ve güzel aktris Keira Knightley var. Aşk ve dram hikayelerinin birbirine geçtiği bu benzersiz filmi kaçırmak istemeyeceksiniz. Kefaret Oyuncuları Kefaret (Atonement) film oyuncuları arasında Keira Knightley, James McAvoy, Saoirse Ronan, Vanessa Redgrave, Romola Garai, Brenda Blethyn, Juno Temple, Benedict Cumberbatch, Nonso Anozie, Patrick Kennedy, Harriet Walter, Daniel Mays, Michelle Duncan, Jérémie Renier, Peter Wight, Gina McKee, Anthony Minghella ve Jamie Beamish yer alıyor. Filmin yönetmenliğini tam 4 dalda Oscar ödülü sahibi Aşk ve Gurur’un da direktörü Joe Wright üstleniyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?