Şrek 2

Shrek 2
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Şrek 2
Şrek 2 izle, serinin 2. si olan 2004 yapımı Shrek filmini Türkçe Dublaj ve Altyazıı Full HD 4 kalitede dipfilmizle farkıyla izleyin. Şrek 2 Film Konusu Şrek 2, 2004 yapımı Amerikan bilgisayar animasyonu ve komedi filmidir. Kelly Asbury ve Conrad Vernon tarafından yönetilmiştir. Konusunda, yeni evli olan Shrek ve Fiona ele alınır. Fiona’nın ebeveynleri tarafından evliliklerini kutlamak için kraliyet balosuna davet edildiklerini öğrenirler. Shrek, ilk başta bunu reddeder, ancak Fiona onu ikna eder ve Eşek ile beraber Far Far Away krallığına doğru yola çıkar. Fiona’nın hem kızlarının hem de damatlarının dev olduğunu gören Fiona’nın ebeveynleri Kral Harold ve Kraliçe Lillian ile tanışırlar. Şrek 2 Film Oyuncuları Şrek 2004 Oyuncuları içerisinde Fiona, Shrek ve Çizmeli Kedi ön plana çıkar. Çizmeli Kedi Kimdir? Çizmeli Kedi, ilk kez Shrek 2 filminde ortaya çıkar. Shrek ve ortağı olan Eşeğe yardım eder. Çizmeli kedi Tom Hester tarafından oluşturulmuş bir çizim kahramanıdır. Zorro ve Indiana Jones gibi karakterler harmanlanarak ortaya çıkmıştır. Öncelikle, Shrek’e saldırması sonucu tanışırlar ve Shrek onun hayatını bağışlar. Çizmeli Kedi, Shrek’in ortağı olur ve prense karşı savaşta yanında yer alır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Şrek 3
6.1 2007
Şrek 1
7.9 2001
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?