Kaptan Amerika 2: Kış Askeri

Captain America: The Winter Soldier
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Kaptan Amerika 2: Kış Askeri
648 izlenme
IMDb: 7.8
Kaptan Amerika 2 izle, Serinin Kış Askeri sloganı ile karşımıza gelen filmini Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD kalitede 4k izleyebilirsiniz. Kaptan Amerika 2: Kış Askeri Konusu ve Karakterleri Kaptan Amerika Kış Askeri filmi aksiyon macera alanında büyük ilgi toplayan kaliteli filmlerin başında gelir. Kaptan Amerika serisi zaten sevilen bir seriyken kış askeri filmi de oldukça ilgi toplayarak başarılı filmler arasına adını yazdırmıştır. Bu filmde SSCB döneminde yetiştirilmiş çok tehlikeli Kış askeri adı verilen bir adam Rusya taraflarında donmuş bir gölün içerisinde bulunuyor. Açığa çıktıktan sonra önüne çıkan her insan için büyük bir felaket haline geliyor. İnsanlığı oldukça büyük bir tehlikeye sokan bu adam ile kaptan Amerika mücadele ediyor. Bu zorlu görevde kaptan amerikaya destek olan iki isim daha oluyor bunlar Falcon ve Kara dul olarak karşımıza çıkıyor. Kaptan Amerika filmlerinin oyuncu kadrosunda ana karakteri Chris Evans, kara dul karakterini canlandırması için Scarlett Johansson ve falcon karakteri için Anthony Mackie yer alıyor. Filmde Robert Redford, Frank Grillo, Maximiliano Hernández, Emily VanCamp, Cobie Smulders, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Toby Jones gibi önemli isimler de yer alıyor.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?