Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu

Shrek Forever After
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu
649 izlenme
IMDb: 6.3
Şrek 4 izle, serinin Shrek Sonsuza Dek Mutlu sloganı ile gelen 2010 filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede 4K, 1080P izleyebilirsiniz. Şrek 4 Film Konusu Şrek 4, 2010 yapımı Amerika bilgisayar animasyonu ve komedi filmidir. DreamWorks Animation tarafından üretilmiş ve Paramount Pictures tarafından dağıtılmıştır. Film, Mike Mitchell tarafından yönetilmiştir ve serinin son filmidir. Konusunda Kral Harold ve Kraliçe Lillian, kızları Prenses Fiona üzerindeki laneti kaldırması için Far Far Away krallığını Rumpel’e devretmek zorundadır. Anlaşma, son anda Fiona’nın kurtarıldığını duyulunca iptal edilir. Şimdiki zamanda, kızgın olan Rumpel kaybettiği krallığın yasını tutar ve Fiona’nın kurtarıcısı olan Shrek’in hiç doğmamış olmasını diler. Şrek 4 Film Oyuncuları Şrek 2010 Oyuncuları arasında Prenses Fiona, Shrek ve Rumpel öne çıkar. Rumpel Büyücü Kimdir? Rumpel, bir büyücü karakteridir. Far Far Away krallığını devralabilmek için Fiona’yı bu lanetten kurtaracağını söyler. Rumpel, Shrek’i feci sonuçlara yol açacak olan bir sözleşme imzalaması için kandırır. Daha önce Shrek’e yaptığı iyilik için teşekkür eder gibi yapar ve ona bir anlaşma teklif eder. Çocukluğundan bir günü alarak, ona gerçek bir dev gibi olmasını sağlamaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Şrek 3
6.1 2007
Şrek 2
7.3 2004
Şrek 1
7.9 2001
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?