Şrek 3

Shrek the Third
DUAL
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Şrek 3
533 izlenme
IMDb: 6.1
Şrek 3 izle, serinin 3.sü Shrek filmini youtube kalitesi ile jet hızında Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K kalitede Full HD izleyebilirsiniz. Shrek 3 Film Konusu Şrek 3, 2007 yapımı Amerikan bilgisayar animasyonu ve komedi filmidir. Chris Miller tarafından yönetilmiştir. Konusunda Shrek ve Prenses Fiona, ölmekte olan Kral Harold’un halefi olmaya hazırlanıyor, ancak Shrek’in Kral’ın tıbbi izni sırasında Naip olarak hizmet etme girişimleri felaket ile sonuçlanıyor. Kral olarak bir devin ideal olmadığı ve başka birisinin varis olması konusunda ısrar ediyor. Ölmeden önce Harold, Shrek’e başka bir varis olduğunu söylüyor. Onun yeğeni olan Arthur Pendragon bu kişidir. Shrek 3 Film Oyuncuları Shrek 2007 Oyuncuları arasında Shrek, Prenses Fiona ve Arthur Pendragon ön plana çıkar. Arthur Pendragon Kralı Kimdir? Arthur Pendragon, şuan ki Far Far Away kralıdır. Prenses Fiona’nın kuzeni olan dul Kraliçe Lillia’nın yeğenidir. Arthur, yalnızca Shrek 3 filminde görünür. Karakter, genel olarak Kral Arthur karakterine dayanmaktadır. Babası onu Worcestershire lisesinde terk etmiştir ve Shrek onu bulana kadar o orada kalmıştır. Far Far Away kralının ölümüyle beraber kendisi Shrek tarafından bulunarak kral ilan edilmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Şrek 2
7.3 2004
Şrek 1
7.9 2001
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?