Grinin Elli Tonu

Fifty Shades of Grey
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Grinin Elli Tonu
233.920 izlenme
IMDb: 4.1
Grinin Elli tonu izle, Serinin 1. filmi olan Fifty Shades Of Grey Filmini jet hızında Türkçe Dublaj ve Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey Konusu

13 Şubat 2015 tarihinde vizyona giren Grinin Elli Tonu ( Fifty Shades of Grey ), İngiliz yazar Erika Mitchell James tarafından yazılan erotik, dram ve romantik kategorideki kitaptan uyarlandı. Film, üniversite öğrencisi Anastasia Steele’in yakışıklı ve zengin iş insanı Christian Grey ile kurduğu erotizme dayalı ilişkiyi anlatıyor. Grey, ilk görüşte edebiyat bölümünde okuyan Anastasia Steele’den etkilenmiştir. Anastasia, film boyunca güzelliği ve saflığı ile ön plana çıkıyor. İkilinin arasındaki ilişki temelinde sadist & mazoşist duyguları yansıtıyor. Uluslararası Berlin Film Festivali’nde galası düzenlenen Grinin Elli Tonu, üçlemeden oluşan serinin ilk yapımı.

Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey Oyuncuları

Grinin Elli Tonu oyuncuları arasında Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Rita Ora, Max Martini, Dylan Neal, Andrew Airlie, Callum Keith Rennie, Chris Shields, Anthony Konechny, Emily Fonda, Bruce Dawson, Anna Louise Sargeant ve Megan Danso yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Sam Taylor Johnson üstleniyor.

Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey Merak Edilenleri

Serinin İlk filmi olan Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey filmi hakkında en çok merak edilenleri sizler için listeledik. Bu yazımızda sizlere serinin ilk filmi olan Grinin Elli tonu izle, Fifty Shades of Grey hakkında tüm merak edilenleri anlatamya çalıştık. Filmi izlemek yasak mı sorusune en güzle cevap 18 yaş üstü için uygun demek doğru olacaktır. Jet hızında filmkovası gibi Netflix ekranlarında da Türkçe Dublaj ve Full HD kalitede 1080p yayınlanan film hakkında neler düşünüyorsunuz?  Ayrıca yotuube indirme linkide sitemize sizler için ekledik. erotik diziler - En iyi FilmlerFilm ÖnerileriGerilim Filmleri
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?