Özgürlüğün Elli Tonu

Fifty Shades Freed
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Özgürlüğün Elli Tonu
41.577 izlenme
IMDb: 4.5
Özgürlüğün Elli Tonu izle, 2018 Yapımı Fifty Shades Freed Grinin Elli Tonu 4 filmini Türkçe Dublaj 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

Özgürlüğün Elli Tonu - Fifty Shades Freed Konusu

Özgürlüğün Elli Tonu (Fifty Shades Freed) 8 Şubat 2018 tarihinde vizyona girdi. Masum ve toy Anastasia Steele ile başarılı ve karşı konulmaz cazibesi ile Christian Grey arasındaki aşk & erotizm, filmin esas konusunu oluşturuyor. İkili arasındaki ilişki artık sadece erotik zevklere dayalı bir ilişki değil aynı zamanda bağlılık da aramaktadır. Christian Grey, Anastasia Steele’yi kaybetmemek için elinde geleni yapar. Özgürlüğün Elli Tonu (Fifty Shades Freed) içerisinde zenginlikten aşka, tutkudan yakınlığa çok sayıda duyguyu içerir. Film, E. L. James’in kitabından uyarlandı.

Özgürlüğün Elli Tonu - Fifty Shades Freed Oyuncuları

Serinin üçüncü filmi Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Freed) yapımında Jamie Dornan ve Dakota Johnson yine başrollerde. Serinin diğer oyuncuları ise Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Rita Ora, Max Martini, Dylan Neal, Andrew Airlie, Callum Keith Rennie, Chris Shields, Anthony Konechny, Emily Fonda, Bruce Dawson, Anna Louise Sargeant ve Megan Danso. Filmin yönetmenliğini James Foley yapıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu - Fifty Shades Freed Merak Edilenler

Grinin Elli Tonu Serisinin 4.sü olan hatta internette Grinin Elli Tonu 4 şeklinde aratılan Özgürlüğün Elli Tonu hakkında sizlere en merak edilenleri anlatmaya çalıştık. Bu yazımızda sizlere Özgürlüğün Elli Tonu izle hakkında en detaylı bilgileri vermeye çalıştık. Netflix üzerinde de yayınlanan Fifty Shades Freed filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Kalitede izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Grinin Elli Tonu
4.1 2015
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?