Unlocked – Kilitsiz (Kore Filmi) izle

스마트폰을 떨어뜨렸을 뿐인데
OKRU
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Unlocked – Kilitsiz (Kore Filmi) izle
1.902 izlenme
IMDb: 6.4
Unlocked izle, 2023 Netflix Güney Kore yapımı gerilim dolu Kilitsiz filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Unlocked (Kilitsiz) 2023 Konusu

Bu gerilim dolu Unlocled filmi, yeni kurulan bir şirkette pazarlamacı olarak çalışan Lee Na Mi’nin etrafında dönüyor. Sıradan bir çalışan olan Na Mi günlerini sıradan bir şekilde geçirmektedir. Ancak bir gün, otobüste yolculuk ettiği sırada telefonunu düşürür ve akıllı telefonunu kaybeder. Şans eseri telefonu ona geri gelir. Ancak ekranı kırılmıştır ve tamir ettirmesi gerekiyordur. Telefonu bulan kişi ise ekranının tamir ücretini ödeyeceğini söyleyerek onu bir yere yönlendirir. Lee Na Mi telefonuyla birlikte oraya gider ve ekranını yaptırır. Ancak tamiri yapan kişi oldukça şüphelidir. Yine de Lee Na Mi yaşanan hiçbir şeyden şüphelenmez. Oysaki o günden itibaren sıradan huzurlu günleri tehdit altına girer. Çünkü telefonu bulan kişi olan Oh Jun-Yeong, telefonu kullanarak Lee Na Mi’nin en özel alanına kadar girer. Üstelik işlediği suçlar bu kadarla kalmamaktadır. Sicili bir hayli kabarık olmasına rağmen dışarıdan normal biriymiş gibi davranarak insanların sevgisini kazanmaktadır. Bir yandan yaptığı pis işleri örterken diğer yandan daha kirlilerine bulaşmaktadır. Tüm bunlar okurlen Dedektif Woo Ji-Man uzak bir adada bulunan cesetle ilgili bir cinayet davasına dahil olur. Dava üzerinde araştırma yaparken sarsıcı gerçeklerle karşılaşır. Çünkü orada bulduğu kanıtlar fail olarak oğlu Oh Jun-Yeong’u göstermektedir. Bu korkunç gerçeği çözmeye çalışırken oğlunun özel hayatına dahil olur ve git gide korkunçlaşan olaylar silsilesine kapılır.

Unlocked (Kilitsiz) 2023 Karakterleri

Güney Kore’nin popüler isimlerinden olan Im Siwan filmde, Na Mi'nin telefonunu ele geçirdikten sonra ona yaklaşmaya başlayan ve cihazı en ürkütücü suçları işlemek için kullanan Jun Young karakterini canlandırmaktadır. Alışıldık karakter tiplemelerinin dışına çıkan başarılı oyuncu bu rolü ile izleyenlere farklı anlar yaşatıyor. Yükselen oyuncu Chun Woo Hee ise filmde, telefonu tanımadığı biri tarafından ele geçirildikten sonra beklenmedik sonuçlarla karşılaşan şirket pazarlamacısı Na Mi karakterini canlandırmaktadır. Kim Hee Won filmde, tepede bir cesetin bulunduğu bir cinayeti araştırmaya gittiğinde oğlu Jun Yeong'a giden ipuçlarını bulan dedektif Ji Man karakterini canlandırıyor.

Unlocked (2023) Hakkında Merak Edilenler

  • Unlocked (2023) İzlemeye Değer Mi?
Genel olarak incelendiğinde "Unlocked" şiddetle tavsiye ettiğim harika bir film. Yönetmenlik ve oyunculuk mükemmel ve birinci sınıf. Üstelik olay örgüsü heyecan verici ve ilgi çekici. Gerilim filmlerinin hayranıysanız, bu film kesinlikle izlemeye değer.
  • Unlocked (2023) Filminin Konusu Nedir?
Bir kadının hayatı, tehlikeli bir adamın kayıp cep telefonunu ele geçirmesi ve onun her hareketini takip etmek için kullanması ile alt üst olur.
  • Unlocked (2023) Netflix’te Mi?
Yönetmen Kim Tae-joon'un imzasını taşıyan ve bir seri katilin kurbanlarının akıllı telefonlarını hayatlarını mahvetmek için kullandığı Kore gerilim filmi Unlocked şimdi Netflix'te. Bu yazımızda sizlere sevilen Kore Filmi Unlocked izle filmi hakkında en merak edilenleri ve izleme fırsatı verdik.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?