Infinity Pool

Infinity Pool
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Infinity Pool
1.238 izlenme
IMDb: 6.1
Infinity Pool izle, tatil yapmayı planlayan arkadaşların yüzleştikleri gerçekleri anlatan 2023 filmi Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Infinity Pool (2023) Konusu

Infinity Pool filminde; izole bir adanın tatil beldesinde kalan James ve Em el değmemiş kumsalların, olağanüstü hizmetin ve güneşin tadını çıkarırken mükemmel bir tatil geçirmektedir. Egzotik sayılabilecek La Tolqa isimli bu kurgusal yer oldukça cezbedicidir. Ancak baştan çıkarıcı ve gizemli Gabi karşılarına çıkar ve kaçınılmaz bir şekilde çiftin büyüsüne kapılırlar. Onların rehberliğinde bilinen tatil yerlerinin dışına çıkarlar ve ülkenin gerçek kültürünü keşfederek kendilerini korku dolu bir dünyanın içinde bulurlar. Yasak olmasına rağmen tatil köyünün dışına çıkmaları sonrasında yaşadıkları bir kaza hayatlarını değiştirir ve suça karşı sıfır tolerans politikasıyla karşı karşıya kalırlar. Kendilerini korkunç bir kabustan farksız olayın içinde bulan James ve Em, ya onları idam edecek ya da kendi ölümlerini izleyeceklerdir. Çünkü bu kültürde ölümün cezası yine ölümdür. Sebep oldukları kazanın sonucunu en ağır şekilde ödemek zorunda kalan grup bir şekilde kaçış yolları arar. Brandon Cronenberg tarafından yazılıp yönetilen ve Alexander Skarsgård, Mia Goth ve Cleopatra Coleman'ın oynadığı 2023 yapımı bilim kurgu korku filmi izleyenlere farklı anlar yaşatıyor. Bu kurgusal diyarda geçen olaylar, izleyenleri ilginç dünyasına çekiyor.

Infinity Pool (2023) Karakterleri

Hikâyesinin yanı sıra oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken Infinity Pool’un başrollerini James karakteriyle Alexander Skarsgård ve Em karakteriyle Cleopatra Coleman paylaşıyor. İkili, filmde sıkıcı bir çifti canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Mia Goth, Amanda Brugel, Thomas Kretschmann, Jalil Lespert ve John Ralston gibi isimler yer alıyor.

Infinity Pool (2023) Hakkında Merak Edilenler

  • Infinity Pool (2023) Ne Anlatıyor?
James ve Em Foster, La Tolqa adasında her şeyin olduğu bir plaj tatilinin keyfini çıkardıkları sırada ölümcül bir kaza yüzünden şiddet ve gerçeküstü dehşet ile dolu alt kültürle karşı karşıya kalır.
  • Infinity Pool Filmi Nerede Çekildi?
Oyuncu kadrosunun çoğunun o yıl çekimlere katıldığı filmin çekimleri öncelikle Hırvatistan'ın Šibenik kentinde başladı. Infinity Pool prömiyerini 22 Ocak 2023'te 2023 Sundance Film Festivali'nde yaptı ve 27 Ocak 2023'te Elevation Pictures tarafından Kanada'daki sinemalarda vizyona girdi.
  • Infinity Pool Hangi Ülkede Geçiyor?
Yazar james foster ile oldukça sıkıcı karısı ilham arayışına girerek hırvatistan'da bir tatil köyüne gider.. orada tanıştıkları avrupalı bir çift ile tüm yasaklara rağmen kampı gizlice terkedip arabayla gezintiye çıkarlar.
  • Infinity Pool Hangi Platformda?
Infinity Pool (2023) MUBI üzerinden izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?