Aaahh Belinda

Aaahh Belinda
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Aaahh Belinda
8.148 izlenme
IMDb: 5.4
Aaahh Belinda izle, Belinda şampuanının tanıtımını konu alan Netflix'in 2023 uyarlama filmini Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Aaahh Belinda (2023) Konusu

Modern uyarlamasıyla hayata geçen Aaahh Belinda filmi, genç oyuncu Dilara'nın etrafında dönüyor. Dilara işine tutkuyla bağlı bir tiyatro oyuncusudur. Toplumun üst sınıfında yer aldığı düşüncesiyle kendi sınıfından olmayan hemcinslerini daha aşağıda görmektedir. Dilara, yakında çıkması planlanan "Belinda" markalı şampuan reklamında oynamak için hazırlanmaktadır. Provolara başlayan Dilara ansızın garip bir şey fark eder. Reklam senaryosundaki tüm unsurlar gerçekleşmiştir. Üstelik artık o Dilara değil, iki çocuklu bankacı Handan'dır. Reklam çekiminin ortasındayken gizemli bir şekilde kendini bambaşka bir hayatın içinde bulan Dilara olanları anlamlandıramaz. Çevresindekileri Handan olmadığına ikna etmeye çalışır. Ancak kimse ona inanmaz. Eski hayatına dönmek için çabalayan Dilara, yeni hayatın zorluklarıyla baş etmeye çalışırken psikolojik bir savaşın içine girer. Çünkü bu dünyadan kurtulmasının tek yolu bulunduğu dünyaya en iyi şekilde adapte olması olabilir! Ancak Dilara beyaz yakalı bir anne olarak bu zor işi nasıl yerine getirecektir? 1986 yapımı Yeşilçam klasiği Aaahh Belinda’nın modern uyarlaması olan film, o zamanlarda Yeşilçam’ın en sevilen komedi filmlerinden biri olarak kabul edilmekteydi. Müjde Ar ve Yılmaz Zafer'in başrollerini paylaştığı filmin modern uyarlamasında ise Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu'nu görüyoruz. Deniz Yorulmazer'in yönettiği ve Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı film, fragmanı yayımlandığı andan itibaren birçok insanın eleştirisini aldı. Kimileri tarafından çok sevilen, kimileri tarafından ise olumsuz eleştirilere maruz kalan film Yeşilçam zamanlarında 23. Antalya Film Şenliği’nde yani Altın Portakallarda En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yönetmen ve En İyi Film ödüllerini alarak sinema dilindeki yetkinliğini sağlamlaştırmıştı.

Aaahh Belinda (2023) Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda pek çok usta ismi görüyoruz. Filmin başrolünde popüler oyuncu Neslihan Atagül yer alıyor ve Dilara karakterini canlandırıyor. Neslihan Atagül’e, Handan'ın kocası rolünde olan Serkan Çayoğlu eşlik ediyor. Filmin geri kalan oyuncu kadrosunda ise Beril Pozam ve Necip Memili  Pozam, Dilara’nın en yakın arkadaşı Zeynep karakterini; Memili ise Dilara’nın eski hayatındaki sevgilisi Suat'ı canlandırıyor.

Aaahh Belinda (2023) Hakkında Merak Edilenler

  • Aaahh Belinda Netflix Ne Zaman Çıkacak?
Neslihan Atagül'ün başrolünde yer aldığı "Aaahh Belinda"da 7 Nisan'da Netflix'te yayımlandı.
  • Aaahh Belinda Kimin?
Aaahh Belinda, Atıf Yılmaz'ın yönettiği ve başrolünde Müjde Ar'ın oynadığı 1986 yapımı Türk filmidir, Filmin senaryosu Barış Pirhasan'a aittir.
  • Aaahh Belinda Sonu Nasıl Bitiyor?
Serap, Naciye olarak kocasını bile isteye tekrar yatağına aldığı anda kendini birden reklam setinde bulur. Nihayet tanıdığı ve bildiği dünyaya dönmüştür.
  • Aaahh Belinda Konusu Nedir?
Netflix üzerinden yayımlanan , bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara'nın hikayesini anlatıyor. Dilara bir anda kendini bambaşka bir hayatın içinde bulur. Kim ve nerede olduğunu çözmeye çalışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 10 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?