İtiraf: Bölüm 1

Nymphomaniac: Vol. I
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
İtiraf: Bölüm 1
139.813 izlenme
IMDb: 6.9
İtiraf: Bölüm 1 (2013) Nymphomaniac: Vol. I adlı filmi sitemizden sansürsüz 1080p kalitede donmadan izleyebilirsiniz.

İtiraf 1 Konusu

2013 senesinde vizyona giren İtiraf 1 (Nymphomaniac: Volume I), izleyenlere 1 saat 57 dakika boyunca aykırı bir hikaye anlatıyor. Erotik ve dram kategorilerindeki film, nemfomanyak bir kadının hikayesini konu alıyor. İlgi çekici bir cinsel serüvene sahip olan Joe, bir gün yol kenarında dövülmüş halde Seligman tarafından bulunur. Bu yakışıklı ve bekar erkek, Joe’yu evine götürerek yaraları ile ilgilenir. Nemfomanyak olması ile bilinen Joe, Seligman’ın evinde dinlendiği süre boyunca merak uyandıran hayat öyküsünü soluksuz bir şekilde anlatmaya başlayacaktır. İtiraf 1 (Nymphomaniac: Volume I), sinema tarihinin kült yapımları arasında yerini aldı.

İtiraf 1 Oyuncuları

İtiraf 1 filminin oyuncuları şunlardır; Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Mia Goth, Sophie Kennedy Clark, Connie Nielsen, Jean-Marc Barr ,Udo Kier, James Northcote, Jens Albinus, Jesper Christensen, Hugo Speer ve Cyron Melville. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini usta isim Danimarkalı direktör Lars von Trier üstleniyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?