Disenchanted

Disenchanted
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Disenchanted
706 izlenme
IMDb: 5.8
Disenchanted izle, 2022 fantastik komedi filmini Dipfilmizle farkıyla Full HD kalitede Türkçe Altyazılı donmadan izleyebilirsiniz.

Disenchanted 2022 Film Konusu ve Özeti

Giselle, morgan Philip ve Roberto mutlu bir yaşam sürmektedirler. Aralarına yeni doğmuş olan Sofia katılır. Manhattan bölgesinde sürmüş oldukları hayatta bir takım zorluklar yaşamaya başlarlar. Bunun üzerine Giselle yeni bir karar alır. Ailesini Monroevelli adlı kasabaya taşımak ister ve bunun için planlar yapmaya başlar. Taşınmaları onlar için birer kültür şoku oluşturmuş gibi görünmektedir. Zira Morgan yeni okulunda bir hayli dışlanmış ve yalnız hissetmektedir. Robert ise evini geçindirebilmek adına işe gidip gelmek zorunda kalır ve evleri tadilat gerektirmektedir. Tüm bu yaşananların üzerine ise Kral Edward ile birlikte Kraliçe Nancy onlara dilekleri yerine getirmekte görevli olan bir asa sunmaktadır.

Disenchanted 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Patrick Dempsey: Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Patrick Dempsey, Robetrt Philip rolünü canlandırmaktadır. Onun iki mesleki kimliği vardır. Oyunculuğun yanı sıra araba yarışçısıdır aynı zamanda. 13 Ocak 166 yılında Lewiston kendinde dünyaya gelmiş ve 3 çocuk babasıdır. Amy Adams: Giselle rolünü canlandıran Amy Adams,190 Ağustos 1974 yılında İtalya’da dünyaya gelmiştir. Amerikan asıllı olan aktristin tam ismi Amy Lou Adams olarak bilinmektedir. Darren Le Gallo ile 2015 yılında dünya evine girmiş olan güzel oyuncu bir çocuk annesidir. 1.63 boya sahip olan güzel oyuncunun şu anki taşı ise 48 olarak bilinmektedir.

Disenchanted 2022 Merak Edilenler

Adam Shankman yönetmenliğinde çekilmiş olan Disenchanted 2022 filminin senaryosu Brigitte Hales’e aittir. Disnep Plus tarafından dağıtımı gerçekleştirilen film 18 Kasım 2022 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri üzerinde gösterime girmiştir. Amerikan yapımı olan filmin yer almış olduğu tür ise müzikal fantastik komedi olarak bilinmektedir. Oyuncuların başarısı filme yansımış, 118 dakika boyunca izleyicilerini farklı diyarlara götürmeyi başarmıştır. Henüz çok yeni olan filmin IMDb puanı 5.8 olsa da zamanla artış gösterebilecek potansiyele sahiptir. Zira verilere göre izleyicilerin yüzde 77’lik kısmının beğenisini toplamayı başarmıştır. Devam niteliğinde olan bu filmin ilki ise Enchanted olarak bilinmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?