Chupa

Chupa
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Chupa
462 izlenme
IMDb: 5.6
Chupa izle, 2023 Netflix'in gerilim macera dolu filmini Dipfilmizle farkıyla Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz. Chupa Konusu Ailesinden uzaklarda yaşayan genç çocuk Alex ailesini ziyaret etmek için Meksika'ya gider. Ailesi ile birlikte güzel vakit geçiren Alex büyükbabasının evlerinde ilen tesadüfen girdiği kulübede daha önce benzeri olmayan farklı bir yaratık olduğunu görür. Bulduğu yaratık ile oldukça iyi arkadaşlık kuran Alex bu yaratığı kurtarmak için kuzenlerinden yardım ister. Chupa Oyuncuları Konusu kadar oyuncuları ile de dikat çeken Chupa filminin başrol karakteri Alex karakterine Evan Whitten can verirken Chava rolüne Demian Bichir, Richard Quinn rolune Christian Slater, Luna rolüne ise Ashley Ciarra can vermektedir. Chupa filmini izlemelimiyim: Filmi izleyen birisi olarak macera, fantastik tarzı filmleri seviyorsanız film yayınlandığı 1 saat 35 dakika kendini izletiyor. Amerika yapımı olan Chupa filmi İmdb'den iyi bir puan beklentisi olmasının yanı sıra TMDB sitesinde günün en iyi trend filmlerinde 2. sırayı yer almıştır. Bu yazımızda sizlere Netflix'in en güncel izlenen filmlerinden olan Chupa izle filmi hakkında kullanıcı gözünden bilgi ve izleme imkanı verdik.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?