Recep İvedik 7

Recep İvedik 7
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Recep İvedik 7
81.329 izlenme
IMDb: 5.3
Recep ivedik 7 izle, sinemalar yerine Disney platforumunda yayınlanan 13 yaş üstü için uygun filmi Full Kalitede sansürsüz izle.

Recep İvedik 7 Konusu

Recep İvedik serinin 7.si de konusu ile oldukça dikkat çekiyor. Kahramanımız Recep İvedik yüksek gelen elektrik faturalarından dolayı huzursuzluğu dile getirirken tesadüfen büyükannesinden kalan köye taşınmaya karar verir. Çocukluğunda sürekli gittiği büyükannesinin köydeki evine en yakın arkadaşı Nurullah ile yerleşin Recep orada daha tasarruflu bir hayat süreceğini planlar. Köydeki evine yerleştikden kısa bir süre sonra kendisi gibi büyükannesinin tarlasında kamp kurmak için gelen Büşra ilede tanışır. Herşey sıradan giderken köydeki muhtarın bazı haraketlerinden şüphelenen Recep kısa süre içerisinde köy muhtarı ile iş birliği yaparak köydeki evleri ve ormanı yıkıp tatil bölgesi yapmak istediğini anlar. Çökelek holding ile kıyasıya mücadele içerisine giren Recep'e arkadaşı avukat Büşra, Nurullah dışında bir çok kişi yardım etmektedir. Ormanların yok olmasına engel olmayı oldukça açık dille mesaj veren film ayrıca bizlere kahkalı vakit geçirtiyor.

Recep İvedik 7 Oyuncuları

Film konusu ile dikkat çektiği kadar oyuncu kadrosu ile de oldukça dikkkat çekiyor. Filmde herkesin bildiği gibi Recep İvedik rolüne Şahan Gökbakır can verirken Lawyer Büşra Altın rolüne Öznur Serçeler hayat veriyor. Recep İvedik'in en yakın arkadaşı olan Nurullah Sağlam rolüne ise Nurullah Çelebi hayat vermektedir. Filmde ki diğer oyuncular ise şu şekildedir.
  • Eray Türk: Öğretmen Kemal
  • Erdem Çökelek: İrfan Kangı
  • Biberli Hasan: Murat Bölücek
  • Murat Dalgılıç
  • Murat Ergür

Recep İvedik 7 Filmi Hakkında Merak Edilenler

İnternette aranma rekorları kıran Recep İvedik 7 filmi hakkında en çok merak edilenleri sizler için soru cevap şeklinde listelemek istedik.
  1. Recep İvedik 7 Sinemalar olacak mı?: Film sinemalarda yayınlanmayacak. Netflix'e gelmesi beklenen Recep İvedik 7 filmi Disney Plus Digital platforumunda yayına girdi.
  2. Recep İvedik 7 filmi kaç yaş üstü için uygun: Film +13 yaş üstü için uygun görülmektedir. 13 yaşından küçükler aileleri ile beraber filmi izleyebilirler.
  3. Recep İvedik 7 Filmi Süresi: 2 Saat 13 Dakika
  4. Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıktı: 9 Aralık 2022
Fragmanını da sitemize eklediğimiz Recep İvedik 7 izle filmini Full HD kalitede sansürsüz izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?