Yenilmezler 4: Son Oyun

Avengers: Endgame
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Yenilmezler 4: Son Oyun
1.812 izlenme
IMDb: 8.4
Yenilmezler 4 izle, Serinin 2019 yılında çıkan en sonuncusu Yenilmezler 4 Son Oyun - Endgame filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izle.

Yenilmezler 4 Son Oyun

Yenilmezler 4 (Avengers: Endgame) filmi, 2019 yapımı Marvel filmi ve Yenilmezler serisinin de son filmidir. Macera, aksiyon ve fantastik türlerde sinemaseverlere keyifli dakikalar sürecek olan bu yapımın oyuncu kadrosu, tıpkı önceki 3 film gibi aynı isimlerden oluşmaktadır. Marvel Comics’in İntikamcılar çizgi romanından uyarlanarak çekilmiştir.

Yenilmezler 4 Son Oyun Konusu

Yenilmezler 4 filminin konusu Thanos’un sonsuzluk eldivenini bulmasıyla gelişen olaylar çerçevesinde cereyan etmektedir. Thanos’un sonsuzluk eldivenini bulması aynı zamanda tüm insanlık için büyük bir tehlike anlamına gelmektedir. Thanos, sonsuzluk eldiveni ile dünyanın neredeyse yarısı yakıp küle çevirmiştir. Geriye ise sadece Black Widow, Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk adındaki kahramanlar kalır. Yanan dünyadan geriye kalan Marvel kahramanları için umut ışığını ise kuantum bölgesinden gelerek kahramanlara dahil olan Ant-Man yakacaktır. Son kez bir araya gelen güçlü Marvel kahramanları ise Thanos’a karşı güçlerini de son kez bir araya getirerek çetin bir mücadeleye girerler.

Yenilmezler 4 Son Oyun Oyuncuları

Yenilmezler serisi, şuana kadar toplam 4 filmden oluşmuştur ve birbirinin devamı niteliğinde olan dört filmde de aynı oyuncu kadrosu karşımıza çıkmaktadır. İlk, ikinci ve üçüncü filmde olduğu gibi Yenilmezler 4 filminde de başrolü Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo paylaşmaktadır. Bu doğrultuda Yenilmezler 4 filminde de;
  • Robert Downey Jr. – Iron Man karakterine,
  • Chris Evans – Captain Amerika karakterine,
  • Mark Ruffalo – Hulk karakterine hayat vermiştir.

Yenilmezler 4 Son Oyun Merak Edilenler

Yapımı Marvel Studio’a ait olan Amerika yapımı Yenilmezler serisinin 4. Filmi, Avengers: Endgame, süper kahraman filmidir. 2018 yapımı olan film, 26 Nisan 2019 yılında vizyona girerek sinemaseverlerle buluşmuştur. Kısa sürede büyük başarı elde eden Yenilmezler 4 filmi, 21 Temmuz’da 2,79 milyar dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Filmin kısa sürede elde ettiği hasılat, aynı zamanda Avengers: Endgame filminin tüm dönemlerin en yüksek ikinci hasılatını elde eden film olmasına ortam hazırlamıştır. Beyaz perdede olduğu gibi vizyona girdikten sonra dijital ortamlarda da sinemaseverler tarafından tercih edilen Yenilmezler 4 IMDb puanı ise 10 üzerinden 6.9 olmuştur.

Yenilmezler 4 Son Oyun Serisi

Yenilmezler serisine başlayacak arkadaşlar için izleme sırasını maddeler halinde anlatmaya çalıştık.
  • Yenilmezler 1 The Avengers: 2012
  • Yenilmezler 2 Ultron Çağı: 2015
  • Yenilmezler 3 Avengers: Sonsuzluk Savaşı: 2018
  • Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame: 2019
Yenilmezler 4 izle yazımızda sizlere en merak edilen bilgileri vermeye çalıştık. Youtube fragmanıda eklediğimiz film hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Yenilmezler 1
8 2012
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?