Yenilmezler 2: Ultron Çağı

Avengers: Age of Ultron
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
5.478 izlenme
IMDb: 7.3
Yenilmezler 2 izle, Serinin 2015 yapımı Ultron Çağı filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede dipfilmizle kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yenilmezler 2 (Ultron Çağı)

Yenilmezler serisinin ikinci filmi olarak gösterime giren Yenilmezler 2 filmi, Amerikan yapımı olarak 2015 yılında beyazperdede izleyicisiyle buluştu. Aksiyon, macera ve bilim-kurgu türünde olan Yenilmezler 2 filminin yönetmen koltuğunda ise Joss Whedon oturmaktadır. Yenilmezler – Ultron Çağı filmi, Marvel Comics’in çizgi film serisinden uyarlanarak çekilmiştir. 2012 yapımı Yenilmezler filminin devamı olan filmin dağıtıcılığı ise Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından yapılmıştır.

Yenilmezler 2 (Ultron Çağı) Konusu

Serinin ilk filminin ciddi düzeyde bir başarı göstermesi Avengers ekibinin kısa sürede tekrar iş başına geçmesine ortam hazırlamıştır. Dolayısıyla da filmin konusu, serinin ilk filminin devamı niteliğinde olduğundan ilk filmin devamı niteliğindedir ve bu filmde de serinin ilk filmindeki tüm karakterler aynen yer almaktadır. Serinin bu filminde ise Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Hulk kahramanlarına Hawkeye, Black Widow ve Nick Fury kahramanları da eklenmiştir. Yenilmezler takımının ise sürpriz olarak karşılaştığı ve savaştığı düşmanlar ise her seferinde izleyiciyi şaşkınlığa sürüklüyor. Dünya barışının sağlanması için sistemi tekrar başlatmak isteyen Iron, bu isteğini gerçekleştiremez ve tüm takım tekrar bir arada toplanır. Tüm bu amansız mücadele devam ederken dünya için büyük bir tehdit olan Ultron ya da diğer adıyla James Spader, acımasızlığına devam ederken aynı zamanda insanlığı tamamen yok etmek için elinden geleni ardına koymamaktadır. Giderek korku ve gerilimin arttığı filmde yenilmezlerin bir araya gelmesiyle ise gerilim hat safhaya çıkar.

Yenilmezler 2 (Ultron Çağı) Oyuncuları

Yenilmezler 2 oyuncu kadrosu da serinin ilk filmi ile aynıdır. Dolayısıyla da filmin başrollerini;
  • Robert Downey Jr. – Iron Man karakteriyle, Chris Evans – Kaptan Amerika karakteriyle, Mark Ruffalo – Hulk karakteriyle paylaşmaktadır.

Yenilmezler 2 Merak Edilenler

Amerikan yapımı olan Yenilmezler 2 filminin çekimlerine 250 milyon dolar bütçe ayrılmıştır. 141 dakika olan Yenilmezler – Ultron Çağı filmi, Türkiye’de 1 Mayıs 2015’te gösterime girmiştir. 250 milyon dolar tekabül eden bütçesini ise vizyona çıktığı daha ilk haftada 191 milyon dolar hasılat ile katlayarak iyi bir gelir elde etmiştir. Filmin IMDb puanı ise 7.3 ile azımsanmayacak düzeye ulaşmayı başarmıştır. Yenilmezler Serisi Filmleri ve İzleme Sırası
  • Yenilmezler 1 The Avengers: 2012
  • Yenilmezler 2 Ultron Çağı: 2015
  • Yenilmezler 3 Avengers: Sonsuzluk Savaşı: 2018
  • Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame: 2019
Bu yazımızda sizlere Yenilmezler 2 izle hakkına tüm merak edilenleri listeledik. Marvel kahramanların filmi Ultron Çağı filmi hakkında neler düşünüyorsunuz?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Yenilmezler 1
8 2012
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?