Yenilmezler 1

The Avengers
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Yenilmezler 1
7.888 izlenme
IMDb: 8
Yenilmezler 1 izle, Serinin ilki olan marvel yapımı The Avengers yabancı filmini Türkçe Dublaj 1080P Full HD kalite izleyebilirsiniz. Yenilmezler serisinin ilk filmi olan Yenilmezler 1 filminin İngilizce ismi The Avengers olarak bilinmektedir. Marvel Comiscs’in süper kahramanları olarak nitelendirilen “Yenilmezler”, Marvel Studios imzalı bir yapımdır. Wss Whedon’un yazıp yönettiği Yenilmezler, Marvel Sinematik Evren filmleri arasında 1. Evren’in kapanış filmi olarak da tanımlanır.

Yenilmezler 1 (The Avengers) Konusu

Beklenmeyen bir anda gün yüzüne çıkan bir düşman, tüm dünyanın güvenliğini tehlikeye sokar. Uluslararası barışı koruma teşkilatının başında olan Nick Fury, dünyayı bu tehlikeden korumak için bir takıma ihtiyaç duyar ve güçlü bir takım oluşturmak için tüm dünyayı gezmeye başlar ve sonunda Yenilmezler adında güçlü bir takım kurar. Bu takım, dünyanın karşı karşıya olduğu tehlikeyi bertaraf edebilmek için mücadele etmeye başlar. Nick Fury’nin kurmuş olduğu bu yenilmezler takımı, dünyanın güvenliğini tehdit eden bu düşmanı alt edebilmek için türlü yollara başvurur ve mücadelenin seyri ise gittikçe daha çetin bir hal almaya başlar. Aksiyon ve üst düzey efektlere sahip olan The Avengers filmi, aynı zamanda Marvel çizgi filmlerinden birisi olan “The Avengers”tan uyarlanarak çekilmiştir.

Yenilmezler 1 (The Avengers) Oyuncuları

The Avengers ismiyle bilinen Yenilmezler 1 filmi, güçlü ve başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla beyaz perdeye hazırlanmıştır. Başrolleri Robert Downey Jr, Chris Evans ve Mark Ruffalo’nun paylaştığı Yenilmezler 1 filminde;
  • Robert Downey Jr. – Tony Stark / Iron Man rolünde,
  • Chris Evans – Steve Rogers / Captain America karakteriyle,
  • Mark Ruffalo – Bruce Banner / Hulk rolünde başarılı performans sergilemiştir.

Yenilmezler 1 (The Avengers) Merak Edilenler

Amerikan filmi olan Yenilmez 1, 143 dakika süren bir aksiyon, macera ve fantastik türünde bir filmdir. 220 milyar dolar bütçe ile The Avengers çizgi filminden uyarlanarak çekilmiş olan Yenilmezler 1 filmi, gişede elde ettiği 1,5 milyar dolar ile dünya genelinde en çok hasılat elde eden 6. Film olarak kayıtlara geçmiştir. Gişede sağladığı başarıyı neredeyse dijital platformlarda da elde etmeyi başaran Yenilmezler 1, dijital platformlarda da ciddi bir izlenme sayısına ulaşarak 8.0 IMDb puanını elde etmeyi başarmıştır.

Yenilmezler Serisi Sıralaması

Yenilmezler Serisi toplamda 4 filmden oluşmaktadır. Seri 2012 yılında başlamış 2019 yılında en son 4. sünü çıkartmıştır. İşte Yenilmezler Serisi hakkında detaylar;
  • Yenilmezler 1 The Avengers: 2012
  • Yenilmezler 2 Ultron Çağı: 2015
  • Yenilmezler 3 Avengers: Sonsuzluk Savaşı: 2018
  • Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame: 2019
Bu yazımızda sizlere Marvelin sevilen kahramanlarını konu alan Yenilmezler 1 izle filmi hakkında detaylar vermeye çalıştık filmi sitemizden Türkçe Dublaj ve Full HD kalitede izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?