Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı

Avengers: Infinity War
DİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı
3.384 izlenme
IMDb: 8.4
Yenilmezler 3 izle, Serinin Avengers Sonsuzluk Savaşı filmini Türkçe Dublaj altyazılı ve Full HD 1080P kalitede izleyebilirsiniz. Yenilmezler 3 ya da diğer adıyla Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi, 2018 yılı Yenilmezler serisinin 3. Filmi olan yapımdır. Macera, aksiyon ve fantastik türde çekilmiş olan film, aynı zamanda Marvel Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanarak çekilmiş ve Marvel Sinematik Evreni süper kahramanları filmidir. Marvel kahramanlarının bir kez daha büyük bir macera için bir araya geldiği Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Infinity War hikayesi 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona girmiştir.

Yenilmezler 3 (Sonsuzluk Savaşı) Konusu

Yenilmezler 3 filminin konusu, dünyayı büyük bir tehdit altına alan Thanos için bir araya gelen Marve kahramanlarının verdiği mücadeleyi ele almaktadır. Marvel kahramanları, dünya için tehlike arz eden tehdidin ortadan kalkması için bir araya gelerek çetin bir mücadeleye girmektedir. Ancak Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan olaylar sonrasında kahramanlar iki cepheye ayrılır ve birbirlerinden uzaklaşır. Her biri dört bir yana savrulan kahramanların her birisi yanındakilerle birlikte dünyayı tek başlarına kurtarmaya çalışır ancak elbette bu çok da kolay değildir. Çünkü karşılarında sınırsız gücü olan sonsuzluk taşlarının peşinde olan Thanos vardır. Bu nedenle de Thanos, kahramanlar karşısında büyük ve zor bir tehdittir. Dolayısıyla da Marvel kahramanları tek başlarına bu mücadeleyi kazanamayacaklarını anlayarak güçlerini birleştirerek Thanos’a karşı sonsuzluk savaşı açarlar.

Yenilmezler 3 (Sonsuzluk Savaşı) Oyuncuları

Yenilmezler 3 – Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin başrollerini tıpkı serinin ilk iki filminde olduğu gibi Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo paylaşmaktadır. Orijinal adı Infinity War olan Yenilmezler 3 filminde;
  • Iron Man karakterini Robert Downey Jr.,
  • Thor karakterini Chris Hemsworth,
  • Hulk karakterini ise Mark Ruffalo tarafından canlandırılıyor.

Yenilmezler 3 (Sonsuzluk Savaşı) Merak Edilenler

Bir seri halinde aşama aşama çekilen Yenilmezler serisinin devamı niteliğinde olan Infinity War, serinin 3. Filmi olarak 2018 yılında gösterime girmiştir. Amerikan filmi olan Yenilmezler 3, 325 ila 400 milyon dolar arasında bir bütçe ile çekilmiştir. Ancak başarılı oyuncusu ve sürükleyici kurgusu sayesinde kısa sürede başarı yakalayan Yenilmezler 3, 2.048 milyar dolar hasılat ile gişe rekoru kıran yapımlar arasında yerini aldı. Yenilmezler serisi izleme sırasına göre şu şekildedir.
  • Yenilmezler 1 The Avengers: 2012
  • Yenilmezler 2 Ultron Çağı: 2015
  • Yenilmezler 3 Avengers: Sonsuzluk Savaşı: 2018
  • Yenilmezler 4 Son Oyun - Avengers: Endgame: 2019
Bu yazımızda sizlere Yenilmezler 3 izle hakkında tüm merak edilenleri derlemeye çalıştık. Yorumlarda görüşmek dileği ile.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Yenilmezler 1
8 2012
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?