Matrix 3

The Matrix Revolutions
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Matrix 3
4.060 izlenme
IMDb: 6.7
Matrix 3 izle, konusu ile dikkat çeken serinin Revolutions imdb 2003 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Matrix 3 Revolutions Filmi Konusu ve Özeti

Matrix 3 Revolutions, ilk iki filmde olduğu gibi seçilmiş kişi olan Neo’nun etrafındaki olaylara ve Neo’nun seçimlerine odaklanmaktadır. Matrix Revolutions filminde Neo mimarı bulup Matrix’ e ait tüm sırları öğrenmesinden sonrasını ve Neo’nun diğer seçilmiş kişiler gibi mi hareket edip etmeyeceğine odaklanır. Neo ise diğer seçilmiş kişilerin yaptığı seçimleri yapmaz ve döngüyü kırar döngünün kırılması ile artık Neo daha fazla şeyin farkına varır. Zion şehrini yerini bulan makineler Zion şehrine kazıyarak ulaşmayı başarırlar. Ardından ise makinelerin ve insanların savaşı başlar. Neo her şeyi öğrenip ve artık her şeyin farkına varınca makineler ile bir anlaşma yapar. Anlaşmada Neo makineleri yok edecek ve Matrix’i ele geçirmiş olan Ajan Smith’i öldürmesi karşılığında barışın sağlanmasıdır.

Martix 3 Revolutions Filmi Karakterleri ve Oyuncuları

  • Keanu Reeves, Neo Neo karakteri Keanu Reeves tarafından canlandırılmaktadır. Neo Matrix film serisnin 3. filminde seçilmiş kişi olarak doğru seçimi yapmak zorundadır. Neo da doğru ve diğer seçilmiş kişilerden farklı bir seçim yaparak döngüyü kırar. Ayrıca makineler ve insanlar arasındaki savaşın bitmesi adına makineler ile anlaşma yapar.
  • Morpheus, Laurence Fishburne Morpheus, serinin ilk filmlerinde olduğu gibi seçilmiş kişiye yardım etmek ve insanlığı kurtarmak amacına uygun olarak bu filmde de savaşmaktadır. Morpheus karakterini Laurence Fishburne canlandırmaktadır.
  • Trinity, Carrie Anne Moss Trinity, Matrix film serisinin önemli karakterlerindendir. İnsanlığın kurtarılması amacına uygun olarak bu filmde de savaşmaktadır. Trinity, karakteri Carrie Anne Moss tarafından canlandırılmaktadır.
  • Ajan Smith, Hugo Weaving Ajan Smith, bu filmde amacı olan Matrix’i ele geçirmek ve makineler şehrini yok etmek planlarını uygulamaya çalışırken aynı zamanda Neo’nun makineler ile yaptığı anlaşmadan dolayı Neo ile de savaşmak zorunda kalır. Ajan Smith, Hugo Weaving tarafından canlandırılmaktadır.

Matrix 3 Revolutions Filmi Merak Edilenler

Serinin 3.filmi olan film 2003 yılını ekim ayında vizyona girdi. Film 150 milyon bütçe ile çekildi ve vizyona girdikten sonra dünya genelinde 420 milyondan fazla hasılat elde etti. Film serisinin ilk iki filminin yönetmeni olan Wachowski bu filmde senarist, yönetmen ve yapımcılık da yapmıştır. Film IMDB’de 6,7 puan almıştır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Matrix 2
7.2 2003
Matrix 1
8.7 1999
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?