Harry Potter 2 Sırlar Odası

Harry Potter and the Chamber of Secrets
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Harry Potter 2 Sırlar Odası
3.433 izlenme
IMDb: 7.4
Harry Potter 2 izle, Netflix ekranlarında yayınlanan serinin ikinci filmi Sırlar odasını Full HD kalitede Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Harry Potter ve Sırlar Odası Film Konusu Ve Özeti

Harry Potter bütün bir yazı arkadaşlarından uzakta ve onlardan tek bir mektup bile almadan Dursley ailesi ile birlikte geçirmiştir. O sırada odasında belirmiş olan Dobby isimli ev cini kendisini okula dönmemesi konusunda uyarmış ve Hogswart’ın tehlikeli bir yer olduğunu söylemiştir. Harry ise bu duruma karşılık itirazda bulunur. Oysa Dobby aslında onun mektuplarına da el koymuştur. Bunu itiraf eden Dobby, Harry’nin itirazları üzerine sinirlenerek salonda yer alan pastayı sırf onu zor duruma sokmak amacı ile yere düşürür. Sinirlenen aile ise onu odasına kilitleyerek cezalandırmak ister. Oysa Ron Weasley ve onun ikiz ağabeyleri olan George ve Fred babalarının uçan arabasını alarak onu kilitli olduğu odadan kurtarırlar. Macera tam da burada başlar...

Harry Potter ve Sırlar Odası Film Oyuncuları Ve Karakterleri

  • Daniel Radcliffe: Filmin ana karakteri olan Harry Poter’ı canlandıran Daniel Radcliffe İngiliz oyuncular arasında önemli bir yere sahiptir. Yakışıklı oyuncu 23 Temmuz 1989 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir. Hastalığı ile gündeme gelen oyuncu sevenlerini derinden etkiledi. Oyuncunun hastalığı ise dispraksi olarak bilinmektedir.
  • Rupert Grint: Harry Potter ve Sırlar odası filminde Ron Weasles yani kilitli odadan Harry’i kurtaran kişiyi canlandıran Rupert Grint 24 Ağustos 1988 yılında Harlow’da dünyaya gelmiştir. 1.73 boyunda olan yakışıklı oyuncu bir çocuk babasıdır. Oyuncunun bir erkek ve üç kız olmak üzere toplamda 4 kardeşi vardır.

Harry Potter ve Sırlar Odası Merak Edilenler

  1. Harry Potter ve Sırlar odası filmi J. K. Rowling’in romanından uyarlanmış olup senaryosu Steve Kloves tarafından yazılmıştır. Filmin yapımcılığını David Heyman üstlenmiş ve yönetmenliğini ise Chris Colombus gerçekleştirmiştir.
  2. Müziği John Williams’a aittir. 161 dakika süren film 15 Kasım 2002 tarihinde Amerika ve Birleşik Krallık’ta gösterime girmiştir. Türkiye’de gösterime giriş tarihi ise 29 Kasım 2002 olarak belirlenmiştir.
  3. Harry Potter ve Sırlar odası filminin yapım şirketi olarak ise Heyday Films ve 1492 pictures gösterilmektedir. IMDb puanı 10 üzerinden 7.4 olarak belirtilmiştir.
  4. Harry Potter Serisi izleme sırasına göre Türkçe Dublaj ve altyazılı olarak izleme fırsatını sizlere sunduk.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?