Bıçaklar Çekildi

Knives Out
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Bıçaklar Çekildi
4.518 izlenme
IMDb: 7.9
Bıçaklar Çekildi izle, 2019 yapımı Knives Out filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile Full Hd izleyebilirsiniz.

Bıçaklar Çekildi - Knives Out Konusu

Bıçaklar Çekildi, polisiye türünde bir filmdir ve 2020 yılında vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rian Jonhson oturuyor. Film, ünlü bir yazarın ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışan bir dedektifin hikayesini konu alıyor. Bir suç romanı yazarı olan Harlan Thrombey, 85’inci yaş gününde evinde ölü bulunuyor. Meraklı bir dedektif olan Benoit Blanc, gizli bir biçimde cinayet soruşturmasında yer alıyor. Harlan Thrombey’in ailesine soruşturma için başvuruyor, fakat aile tam anlamıyla hiçbir işine yaramıyor. Benoit Blanc, yazarın ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için zorlu bir mücadeleye girişiyor. Dedektif, araştırmasında ilerledikçe saklı kalmış birçok belge gün yüzüne çıkıyor.

Bıçaklar Çekildi - Knives Out Oyuncuları

Bıçaklar Çekildi filminin oyuncu kadrosu Daniel Craig (Benoit Blanc), Chris Evans (Ransom Drysdale), Christopher Plummer (Harlan Thrombey), Ana de Armas (Marta Cabrera), Jamie Lee Curtis (Linda Drysdale), Michael Shannon (Walt Thrombey) gibi isimlerden oluşuyor. Benoit Blac bir dedektiftir ve 85 yaşında ölen karakter Harlan Thrombey hakkında her şeyi araştırmaya karar verir.

Bıçaklar Çekildi - Knives Out Merak Edilenler

Rian johnson yönetmenliğinde çekilen 2019 yapımı Bıçaklar Çekildi - Knives Out filmi hakkında tüm merak edilenleri sizler için listeledik.
 • Tür: Gizem, Komedi, Suç
 • Süre: 2 saat 10 dakika
 • Yıl: 2019
 • İmdb: 7.9
 • Yönetmen: Rian Johnson
 • Ödüller: En İyi Sinema Filmi Kadrosu
 • Bilet Gişesi: 311,4 milyon Dolar
 • Platform: Netflix
 1. Bıçaklar Çekildi Nasıl Bir Film: Gizemli bir şekilde ölen yazarın ölümündeki sır perdeyi aralamak isteyen bir dedektifin maceralarını konu alıyor.
 2. Bıçaklar Çekildi Kaç Yaş üstü: +13 Yaş sınırı vardır.
 3. Bıçaklar Çekildi 2 Ne Zaman Çıkacak: 2022 Aralık ayında "Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven - Glass Onion: A Knives Out Mystery ismi ile geliyor. Devam filminin fragmanı yayınlandı.
 4. Bıçaklar Çekildi Ekşi: Film Ekşi sitesinde oldukca olumlu yorumlar almıştır.
Bu yazımızda sizlere Bıçaklar Çekildi izle "Knives Out" filmi hakkında en merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Filmi sitemizden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile Full HD kalitede izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?