Benimle Ol

Lie with Me
OKRU
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Benimle Ol
73.071 izlenme
IMDb: 5.2
Benimle Ol izle, 2005 Kanada yapımı romandan uyarlanma Lie With Me filmini TÜrkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Benimle Ol Konusu ve Özeti

2005 yapımı "Lie with Me" (Benimle Ol) filmi, yönetmenliğini Clement Virgo'nun üstlendiği, başrollerinde Lauren Lee Smith ve Eric Balfour'un yer aldığı Kanadalı bir erotik drama filmidir. Film, 2001 yılında yayımlanan Tamara Berger'in "Lie with Me" adlı romanından uyarlanmıştır. Film, genç bir kadın olan Leila (Lauren Lee Smith) ve onun cinsel arzuları ve deneyimleri üzerine odaklanmaktadır. Leila, Toronto'da yaşayan güzel ve özgür ruhlu bir kadındır. Cinsel açıdan rahat bir yaşam sürdüren Leila, David (Eric Balfour) adında yakışıklı ve karizmatik bir genç adamla tanışır. İkili arasında başlayan tutkulu bir ilişki, hem Leila'nın hem de David'in duygusal ve cinsel sınırlarını zorlamaya başlar. Bu film, açık ve gerçekçi cinsel içerikleri nedeniyle bazı eleştirilere maruz kalmış ve yetişkin bir izleyici kitlesi için uygun olduğu belirtilmiştir. Bu nedenle, filmi izlemeden önce yaş sınırlamasına ve içerik uyarısına dikkat etmek önemlidir.

Benimle Ol Oyuncuları ve Karakterleri

Leila: Lauren Lee Smith tarafından canlandırılan Leila, filmin ana karakteridir. Genç, güzel ve özgür ruhlu bir kadın olan Leila, cinsel açıdan rahat bir yaşam sürmektedir ve filmin odağında yer almaktadır. David: Eric Balfour'un canlandırdığı David, Leila ile tutkulu bir ilişkiye başlayan karizmatik ve yakışıklı bir genç adamdır. Film boyunca, David ve Leila'nın duygusal ve cinsel sınırlarını zorlayan bir ilişki yaşarlar. Ben: David'in erkek arkadaşı olan Ben, Michael Facciolo tarafından canlandırılmaktadır. Filmde daha küçük bir rol oynar, ancak David ve Leila'nın ilişkisinde önemli bir yan karakterdir. Victoria: Leila'nın arkadaşı Victoria, Kate Lynch tarafından canlandırılan bir başka yan karakterdir. Victoria, Leila'nın yaşam tarzına ve ilişkilerine dair yorumlar ve tavsiyelerde bulunan bir arkadaş olarak yer alır. Marla: Leila'nın annesi Marla, Polly Shannon tarafından canlandırılan bir diğer yan karakterdir. Filmin çeşitli sahnelerinde, Marla'nın kendi kızıyla olan ilişkisine ve Leila'nın cinsel açıdan rahat yaşam tarzına dair düşüncelerini gösterir. Benimle Ol izle filmi hakkında sizlere en detaylı bilgileri vermeye çalıştık. marvel karakterleri
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?