Sıkıysa Yakala

Catch Me If You Can
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Sıkıysa Yakala
1.622 izlenme
IMDb: 8.1
Sıkıysa Yakala izle, 2.si beklenen Netflix'in 2002 yapımı konusu ve imdb puanı ile dikkat çeken Catch me If You Can filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı Full HD izleyerek indirebilirsiniz.

Sıkıysa Yakala Film Konusu Ve Özeti

Sıkıysa Yakala, Frank Abagnale Jr. 1963 yıllarında babası ve annesi ile birlikte New York eyaletinde ikamet eden 15 yaşındaki mutlu bir gençtir. Gelir vergisi dairesinde yaşanan sahtekarlıklar sebebi ile baba Frank Abagnale Sr.’ye ait olan banka hesabındaki paraya el konulmuş ve aile yaşamış olduğu maddi sorunlar nedeni ile daha minimal bir eve taşınmıştır. Anne Paula Jack isimli biri ile ilişki yaşar ve aslında Jack onun kocasının arkadaşıdır. Genç Frank her şeyden habersiz Fransızca sınıfına ara öğretmen olarak derslere girmektedir. Ailesi ile mutlu bir yaşam sürüyorken aldatılma sonucu boşanan anne ve baba onun travma yaşayarak evden kaçmasına sebep olmuştur. Evden çıkarken ise beş kuruş parası dahi bulunmamaktadır ve yaşam mücadelesinde kendini yasa dışı işler arasında bulur.

Sıkıysa Yakala Film Oyuncu Ve Karakterleri

  • Leonardo DiCaprio: Frank Abagnale Jr. Karakterine hayat veren Leonardo Dicaprio 11 Kasım 1974 Los Angeles doğumludur. Oyuncu ve yapımcı kimliği ile tanınan Leonardo 1.83 boyunda olup 1990’lı yıllarda reklamlarda oynamış ve bu sayede oyunculuk kariyerine adım atmıştır.
  • James Brolin: Jack Barnes karakterine hayat veren James Brolin yönetmen ve oyuncu prodüktörlüğü yapmaktadır. Amerikan asıllı oyuncunun doğum tarihi 18 Temmuz 1940 olarak bilinmektedir. 2 kez evlilik yapmış olup 3 çocuk babasıdır. Oyuncunun boyu ise 1.93’tür.

Sıkıysa Yakala Merak Edilenler

2002 yapımı Drama/ Komedi türü olan Sıkıysa Yakala filmi 31 Ocak 2003 tarihinde Türkiye’de gösterime girmiştir. Steven Spielberg yönetmenliğinde çekilmiş olan filmin uyarlandığı eser Catch ME If You Can olmuştur. Yapımcıları arasında Steven Spielberg, Michel Shane, Walter F. Parkes, Laurie MacDonald yer almaktadır. Amerikan yapımı olan filmin süresi 141 dakika olup ayrılan bütçe 52 milyon USD olarak belirtilmektedir. Toplam hasılat ise 352 milyon USD olmuştur. Film müziği John Williams’a aittir. Filmin orijinal adı Catch Me if You Can olarak bilinmektedir. IMDb puanı ise yaklaşık 980 bin kişinin oylaması ile 10 üzerinden 8.1 olmuştur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?