PK

Peekay
DİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
PK
2.838 izlenme
IMDb: 8.1
Pk izle, 2014 Aamir Khan Peekay Hint filmini dipfilmizle farkıyla Türkçe Dublaj Altyazılı 1080p Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

PK (Peekay) Film Konusu

Pk Peekay, farklı dünyalardan yabancılar arasındaki dostluğu anlatmaktadır. PK Filmi; insan uygarlığı hakkında bir araştırma yapmak için PK isimli uzaylının gezegenimize gelmesiyle başlar. Uzaktan kumandasını kaybeden PK’ya uzaktan kumandasını bulması için köylü Jaggu ile zaman içinde arkadaş olurlar. Jaggu da bir Pakistanlı ve özel hayatında arkadaşı ile sorunları vardır. Çünkü babası Swami Ji’nin tavsiyelerine uymakta ve evliliklerini desteklememektedir. Swawi Ji’ye göre Jaggu o Pakistanlı çocukla evlenmemeli. Jaggu, Pk ile tanıştığında, onun tuhaf olduğunu ve değişik biri olduğunu düşünür. Tanrı adına herkesi korkutan ve kandırmaya çalışan Swami Ji’nin gerçek karakterini ortaya çıkarmasına yardım eder.

PK (Peekay) Oyuncuları

Pk oyuncuları konusu kadar oldukça dikkat çekmektedir. 2014 yapımı Aamir Khan Hint filmi oyuncuları ve karakterleri şu şekilde; Aamir Khan-PK karakteri Kumandasını bulmak için gezegenimize gelen uzaylıyı canlandırıyor. PK ise; Jaggu’ya âşık olmaya başlar ve duygularını kontrol eder. Sonunda kumandasının Swawi Ji’de olduğunu öğrenir ve onunla tartışır ve kavga ederler. Tartışma ve kavga sonrasında PK kumandasını geri alır ve Jaggu ile erkek arkadaşı arasındaki Swawi Ji tarafından yaratılmış olan tüm yanlış anlaşılmaları da gidermiş olur. Daha sonra Jaggu uzay gemisi PK yı almak için geri döndüğünde PK’ya veda eder. Anushka Sharma-Jaggu karakteri Janani Sahni olarak; uzaydan gelen PK’ya kumandasını bulmak için yardım eden ve sonradan arkadaş olan kişiyi canlandırıyor. Sushant Singh Rajput- Safaraz Yusuf Karakteri Jaggu’nun erkek arkadaşı karakteri rolünde sahne alıyor. Sarfaraz Yusuf karakterini canlandırıyor.

PK Filmi Hakkında Merak Edilenler:

Pk filminin en merak edilen konusu nerede çekildiğidir. Bollywod filmlerindendir ve Hindistan’da çekilmiştir. PK filmi yapım tarihi 2014 yılıdır. Filmin yaklaşık süresi ise 152 dakika olarak belirlenmiştir. Bu hoş filmin İmdb puanı da oldukça yüksek. Yapılan araştırmaya göre İmdb puanı 8.1’dir. Filmin asıl konusu hem dram hem de komediyi bir arada işlemektedir. Rajasthan, Delhi, Chandni Chowk, Eski Delhi, Hindistan Bruges, Batı Flandre, Belçika rotasında seyircilerle buluşmuştur. Ayrıca bu film pek çok dalda da başarılı ödüllerin sahibi olmuştur. En iyi Hint filmi dalında yakaladığı pek çok başarılar ile adından sıklıkla söz ettirmiştir. Pk izle filmi Dipfilmizle sitemize Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı olarak Full HD kalitede 720- 180P kalite seçenekleri ile eklenmiştir. Ayrıca meraklısı için Yourube fragmanı ekledik.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?