Para Avcısı

The Wolf of Wall Street
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Para Avcısı
37.843 izlenme
IMDb: 8.2
Para Avcısı izle, 2013 yapımı gerçek hayatdan uyarlanma The Wolf of Wall Street filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izleyebilirsiniz.

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street Konusu

Para Avcısı, Martin Scorsese tarafından yönetilen ve 2013 yılında vizyona giren biyogrofik, dram bir filmdir. Amerikan borsasında komisyoncu olan Jordan Belfort'un biyografisinin bir uyarlaması olan film, gerçek bir yaşam öyküsünü konu ediyor. Para kazanma arzusu ile Wall Street borsasında önce komisyoncu ve sonrasında Stratton Oakmont isimli bir yatırımcı firmasında zengin olabilmek için her şeyi yapmaya hazır bir CEO oluyor. Jordan Belfort kısa sürede para makinasına ve aynı anda para harcama makinasına dönüşüyor. Profesyonel hayatının yanında uyuşturucu ve fahişeler ile son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içine giriyor. Belfort’un hayatındaki her şey abartılı bir biçimde devam ederken, çöküş ise ona çok uzak değil.

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street Oyuncuları

Para Avcsısı filminde, Leonardo DiCaprio Jordan Belfort karakterine hayat veriyor. Bellfort filmde zengin olmak için her yolu deneyen bir CEO olarak karşımıza çıkıyor. Kısa sürede zengin olan karakter büyük bir çöküşün kurbanı oluyor.

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street Merak Edilenler

2013 yapımı Leonardo DiCaprio'nun başrol oynadığı Para Avcısı - The Wolf of Wall Street filmi hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.
 • Tür: Dram, Komedi, Suç
 • Süre: 3 Saat
 • Yıl: 2013
 • Ülke: ABD
 • Yönetmen: Martin Scorsese
 • İmdb: 8.2
 • Uyarlandığı Eser: Wall Street Kurdu - Para Avcısı
 • Bilet Gişesi: 392 Milyon Dolar
 • Ödüller: En İyi WTF Anı Dalında MTV Film Ödülü, AFI yılın Filmleri
 • Para Avcısı Gerçek mi: Evet, film uyarlamadır.
 • The Wolf of Wall Street ne anlatıyor: Para Kazanma Arzusu olan Jordan' Belfort'un Wall Street'deki macelarını anlatıyor.
 • Para Avcısı Oscar Aldımı: Evet
 • Para Avcısı Netflix'de varmı: Evet
Bu yazımızda sizlere bir çok ülke de izlenme rekorları kıran Para Avcısı izle filmini en detaylı şekilde anlatmaya çalıştık. Netflix ekranlarına gelen filmi sitemizden Türkçe Altyazılı Full HD kalitede Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Ayrıca Ekşi sitesinde film ile alakalı oldukça iyi yorumlar yapılmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 10 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?