Kelebek Etkisi

The Butterfly Effect
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 yıl önce eklendi
Kelebek Etkisi
1.554 izlenme
IMDb: 7.6
Kelebek Etkisi 1 izle, ekşi sitesinden iyi yorumlar alan gerilim severler için önerdiğimiz 2004 The Butterfly Effect filmini Full HD izleyin.

Kelebek Etkisi Film Konusu Ve Özeti

Doğuştan gelen bir takım zihinsel sorunları bulunan Evan Treborn henüz küçük bir çocuktur. Hafızası gidip gelmesi sebebi ile pek çok şeyi tam olarak hatırlamayan Evan bir takım kötü olaylar yaşamış olsa da bunların tam olarak ne olduğunu hatırlamıyor ve dile getiremiyordur. Evan zamanla büyüyerek bir yetişkin halini alır. Yetişkin olduğu dönemlerde ise aslında yaşamış olduğu zihinsel problemleri geride bırakır ve normal yaşantısına diğer insanlar gibi devam eder. Bir gün küçüklükte yaşamış olduğu sorunlar gelir aklına ve bunu çözmek ister. O dönemlerde yazmış olduğu günlüklerden birini okumaya başlar, yarım kalan anıların üzerine yoğunlaşır.

Kelebek Etkisi Film Oyuncu Ve Karakterleri

  • Asthon Kutcher: Filmin ana karakteri doğuştan zihinsel problemleri olan Evan Treborn isimli karaktere hayat veren Asthon Kutcher Amerikan kökenli aktör ve yapımcıdır. 7 Şubat 1978 doğumlu olan oyuncu Demi Moore ile 2005 yılında bir evlilik yapmış ve 2013 yılında ise evliliğini bitirme kararı almıştır. 2015 yılında ise Mila Kunis ile dünya evine girmiş ve evlilikleri devam etmektedir. Oyuncu 2 çocuk babasıdır.
  • Amy Smart: Filmde Kayleigh Miller karakterini canlandıran güzel oyuncu Amy Smart 26 Mart 1976 Topanga doğumludur. 1.68 boyunda olan ünlü oyuncu 2011 yılında Carter Oosterhouse ile dünya evine girmiş ve bu evlilikten bir çocukları olmuştur.

Kelebek Etkisi Merak Edilenler

Eric Bress ve J. Mackye Gruber yönetmenliğinde çekilmiş olan Kelebek Etkisi, 2004 Amerikan yapımı bir filmdir. Yapımcıları arasında yer alan isimler Chris Bender, A.J. Dix ve J. C. Spink olmuştur. Senaristliğini Eric Bress ve J. Mackye Gruber üstlenmiş olup film müziği Michael Suby’e aittir. Görüntü yönetmeni Matthew F. Leonetti olmuştur. Gerilim ve Bilim kurgu türünde olan film 113 dakika sürmektedir. Filme ayrılan bütçe 13 milyon USD olurken hasılat 96 milyon USD olmuştur. 9 Nisan 2004 tarihinde Türkiye’de gösterime girmiş olan Kelebek Etkisi IMDb puanlamasında 10 üzerinden 7.6 olmuştur.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?