Kadınlar Ne İster?

What Women Want
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Kadınlar Ne İster?
5.483 izlenme
IMDb: 6.4
Kadınlar Ne İster izle, 2.si merakla beklenen 6.4 imdb puanlı youtube What Women Want filmini Full HD Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Kadınlar Ne İster Film Konusu ve Özeti

Kadınlar Ne İster filminin konusu kısaca bir adamın kadınların ne düşündüğünü duymasını anlatmaktadır. Bekar bir erkek olan Mick Marshall Chicago’da yaşayan ve bir kadının amirliği altında çalışmaya başlayan yetenekli ve başarılı bir reklamcıdır. Nick Marshall, amiri olan Darcy McGuire’nin beraber çalışıp çalışmayacağını anlamak için yaptığı test sırasında yaşadığı bir kaza sonucunda uyandığında artık kadınların ne düşündüğünü duyabildiğini anlar. Önceleri bu yetenek ve bu durum hem garip hem de kötü bir durum gibi görünse de Nick Marshall bu durumdan faydalanmaya ve kadınları daha iyi anlamak için yeteneği kullanmaya başlar. Film genel anlamda kadınların ne düşündüğünü erkekler bilseydi veya duysaydı ne olurdu soruna odaklanmaktadır.

Kadınlar Ne İster Film Oyuncuları ve Karakterleri

  • Mel Gibson- Nick Marshall Kadınları geçirdiği bir kaza sonucu ne istediklerini duymaya başlayan başarılı bir reklamcı olan Nick Marshall başarılı oyuncu Mel Gibson tarafından canlandırılmaktadır. Mel Gibson’ın canlandırdığı karakter önceleri kadınların düşüncelerini duymayı kötü yorumlasa da sonraları hem kadınları anlamak için hem de kendi çıkarları için bu yeteneğini kullanmaya başlar.
  • Helen Hunt- Darcy Meguire Helen Hunt tarafından canlandırılan Darcy Meguıre karakteri Nick Marshall’ı hem teste sokan kişi hem de onun amiri olan kişidir. Nick Marshall’ı teste sokmasındaki amacı onun kadınları anlayıp anlamadığını anlamaktır.
  • Marisa Tomei- Lola Marisa Tomei tarafından canlandırılan Lola karakteri Nick Marshall ile ilişkisi vardır.

Kadınlar Ne İster Filmi Hakkında Merak Edilenler

  1. Film 2001 yılında vizyona girmiştir. Film romantik komedi türünde oldukça beğenilen ve sevilen bir filmdir. Film başarılı oyuncuları ve oyunculuk performansları ile de ayrıca dikkat çekmektedir.
  2. Filmin yönetmenliğini Nancy Meyers’dir. Mel Gibson ve Helen Hunt gibi başarılı oyuncularının bulunduğu filmde ayrıca Oscar ödüllü Marisa Tomei de rol almaktadır.
  3. Film 40 milyon dolar bütçe ile yapılmıştır. Film toplamda 522 milyon dolar hasılat elde etmiştir.
  4. Film IMDB’de 6,4 puana sahiptir. Film romantik komedi filmi sevenler için oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Filmin ayrıca bilim kurgu kısmı da dikkat çekebilir.
What Women Want - Kadınlar Ne İster izle filmi ekşi sitesinden oldukça olumlu yorumlar almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?