Gülümse – Smile

Smile
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Gülümse – Smile
2.818 izlenme
IMDb: 6.7
Gülümse - Smile izle, korku severler için önerdiğimiz 2022 filmini Dipfilmizle farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Smile 2022 Film Konu ve Özeti

Psikiyatri doktoru Rose Cotter stresli ve aynı zamanda aşırı çalışan biridir. Bir psikiyatri koğuşunda çalışan Cotter, henüz birkaç gün önce bir profesör intiharına tanık olmuş doktora öğrencilerinden biri olan Laura ile tanışmıştır. Laura aslında gülümseyen insanlar olarak tasvir edilen bir varlığın sürekli olarak onu takip ediyor oluşundan söz eder. Bu varlık aslında ona öleceğini söylüyordur. Laura bunları anlatırken bir anda çığlık atar ve nöbet geçirmeye başlar. Laura’yı böyle gören Rose Cotter ise ayağa kalkıp yardım istemeye koyulur. Laura ise bunun üzerine ayağa kalkarak gülümsemeye başlar. Kırık bir saksının kesici parçasını alarak boğazını keser ve orada intihar eder.

Smile 2022 Film Oyuncu ve Karakterleri

Smile filminin başrol oyuncuları; Sesie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Galiner, Caitlin Stasey, Rob Morgan gibi isimlerden oluşmaktadır.
  • Caitlin Stasey: Doktora öğrencisi olan Laura karakterine hayat veren Caitlin Stasey, 1 Mayıs 1990 tarihinde Melbourne kentinde dünyaya kalmıştır. Güzel oyuncu şarkıcı kimliğine de sahiptir. Lucas Neff ile 2016 yılında dünya evine girmiş fakat bu evlilik yalnızca 4 yıl sürmüştür. Oyuncunun boyu 1,56’dır.
  • Kyle Gallner: Filmde Joel karakterini canlandıran Kyle Gallner 22 Ekim 1986 Pensilvanya doğumludur. 2015 yılında Tara Ferguson ile dünya evine giren ünlü oyuncu 1.74 boyundadır. Oliver Micheal Gallner ve Leo Grey Gallner adında iki çocuğu bulunmaktadır. Oyuncunun şimdiki yaşı ise 36 olarak bilinmektedir.

Smile 2022 Merak Edilenler

Parker Finn tarafından yönetmenliği gerçekleştirilen Smile 2022 filmi, gene Parker Finn tarafından yazılmıştır. Filmin üretici isimleri arasında ise Marty Bowen, Isaac Klausner, Wyck Godfrey ve Robert Salerno yer almaktadır. 115 dakikalık filmin konusu Korku- Psikolojik korku olarak belirlenmiştir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapımı gerçekleştiren filme ayrılan bütçe 17 milyon USD olarak belirlenmiş ve gişe kazancı ise 214,2 milyon USD olarak bilinmektedir. 22 Eylül 2022 taihinde Fantastik Festival’de yer alan film 30 Eylül 2022 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmiştir. Film izle üzerinde 8 puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?