Görünmez Adam

The Invisible Man
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Görünmez Adam
1.315 izlenme
IMDb: 7.1
Görünmez Adam izle, konusu ile dikkatleri çeken 2020 youtube The Invisible Man gerilim filmini Türkçe Dublaj Full HD izleyebilirsiniz. Görünmez Adam Konusu Görünmez Adam, 2020 senesinde vizyona giren korku-gerilim türünde bir filmdir. Filmin yönetmeni ise Leigh Whannell’dir. Film, zeki ve varlıklı bir bilim insanı ile sürdürdüğü ilişkisinde duygusal ve fiziksel şiddet görmekte olan Cecilia Kass’ın çevresinde dönüyor. Baskıcı ve kontrolcü olan sevgilisine artık dayanamayan Cecilia, bir gece kaçmanın bir yolunu buluyor ve yaşadığı kabustan bir an önce uzaklaşma kararı veriyor. Eski sevgilisinin kendisini bulacağına endişe eden Cecilia saklanmaya çalışıyor ve yakınlarından yardım alıyor. Fakat eski sevgilisi intihar ettiğinde ve mirasından cömert bir kısmı ona bıraktığında genç kız bu ölümün ardında bir aldatmaca olduğunu düşünmeye başlıyor. Ürkütücü tesadüfler yaşamaya başladığında ve sevdiği insanların hayatına tehdit etmeye başladığında, Cecilia kimsenin görmediği biri tarafından avlandığını kanıtlamaya çalışıyor. Bu süreçte genç kadının akıl sağlığı tehlike altına giriyor. Görünmez Adam Oyuncuları Görünmez Adam filminin başrolünde, Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Michael Dorman ve Oliver Jackson-Cohen yer alıyor. Elisabet Moss (Cecilia Kass) bilim insanı olarak çok parlak ve maddi açıdan zengin olan fakat baskıcı bir erkek arkadaşa sahip karaktere hayat veriyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?