Doktor Uyku

Doctor Sleep
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Doktor Uyku
5.506 izlenme
IMDb: 7.3
Doktor Uyku izle, Stephan King'in romanının devamı olarak nitelendirilen Doctor Sleep Filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle.

Doktor Uyku - Doctor Sleep Konusu

Doktor Uyku, gerilim ve korku türünde olmakla beraber Stephan King’in ünlü eserinden uyarlanan The Shining’in devam filmi niteliğindedir. Filmin başrollerinden Danny Torrance, küçük yaşlarda Overlook Otel’de dehşet verici bir olay ile karşı karşıya kalır. Çocukluğunda geçirdiği bu travmayı kırk yıl geçmesine rağmen atlatamaz. Hayatı boyunca huzur bulabilmek için birçok yol dener. Fakat bu mücadelesi ve huzuru Abra karakteri ile karşı karşıya gelince son bulur. Abra karakteri algılama gücü son derece gelişmiş cesur ve yürekli bir kızdır. Danny Torrance’nin de bu algılama gücüne sahip olduğunu anlayan Abra, onu arayarak bulmaktadır. Bu sayede yetenekleri emerek ölümsüz olmaya çalışan kötü karakterler ile beraber mücadele ederek güçlerini birleştireceklerdir.

Doktor Uyku - Doctor Sleep Oyuncuları

Mike Flanagan’ın yönettiği gerilim dolu filmin başrolünü Danny Torrance karakteri ile Ewan McGregor üstlenmektedir. Rebecca Ferguson, Gerçek Düğüm adındaki tarikat lideri olan Gül Şapkası karakterini oynarken Zahn McClarnoon ise filmde Rose’un en yakınındaki adamı canlandırmaktadır. Ayrıca filmde Kyliegh Curran, Cliff Curtis, Carl Lumbly, Emily Alyn Lind gibi birçok ünlü oyuncu da yer almaktadır.

Doktor Uyku - Doctor Sleep Merak Edilenler

2019 Abd korku filmi olan Doktor Uyku - Doctor Sleep 1977 tarihli Stephen King'in The Shining adlı romanının devam niteşiğinde ekranlarda geldi. Ülkemizde oldukça izlenen film hakkında bazı detayları sizlerle paylaşmak istedik.
 • Tür: Korku, Gerilim, Fantastik
 • Süre: 2 Saat 32 Dakika
 • Ülke: ABD
 • Yıl: 2019
 • İmdb: 7.3
 • Platform: Netflix
 • Yönetmen: Mike Flanagan
 • Uyarlandığı Eser: Doktor Uyku
 • Öykü: Stephan King
 1. Doktor Uyku Ekşi Yorumları Nasıl: Ekşi sitesinde film ile alakalı bir çok kişi olumlu izlenilebilir film olarak yorum yapmıştır.
 2. Doktor Uyku Cinnetin Devamı mı: Film Stephan King'in 1977 yılındaki romanının devamı niteliğinde çekilmiştir.
 3. Doktor Uyku 2 Varmı: Bu konuda net bir şey söylemek doğru olmazken ancak son zamanlarda film yönetmeni Doktor Uyku 1 filminin devamı niteliğinde Doktor Uyku 2 olabileceğini duyurdu.
Bu yazımızda sizlere Doktor Uyku izle Doctor Sleep filmi hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. İmdb puanı ile izleyicilerin dikkatini çeken filmi 1080p kalite de Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?