Alacakaranlık 2 Efsanesi: Yeni Ay

The Twilight Saga: New Moon
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Alacakaranlık 2 Efsanesi: Yeni Ay
2.658 izlenme
IMDb: 4.7
Alacakaranlık 2 izle, serinin 2. si olan  Alacakaranlık 2 Efsanesi: Yeni Ay - The Twilight Saga: New Moon filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı kalitede izle.

Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay Konusu

Serinin 2. filmi olan Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay’da (New Moon) vampirler ile insanlar arasındaki imkansız aşk alevlenmeye devam ediyor. Bella, Edward Cullen ile alakalı öğrendiklerine rağmen geri adım atmaz ve vampir yaşamına adapte olmaya çalışır. Ancak Edward, sevgilisini korumak için onu terk edecektir. Kurt adam Jacob Black, Bella’nın bu kötü günleri atlatmasına yardımcı olacaktır. Kurt adamlar arasında kalan Bella’nın hayatını yakışıklı arkadaşı Jacob kurtaracaktır. Bella, vampirlerin ardından kurt adamların da sırlarını öğrenmeye başlar. Jacob ile Bella’nın bu yakınlaşması, Edward’a karşı olan aşkından üstün gelecek mi?

Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay Oyuncuları

Alacakaranlık 2: Yeni Ay filminin başrolünü ilk filmde de olduğu gibi Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner paylaşıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında Ashley Greene, Michael Sheen, Nikki Reed, Dakota Fanning, Jackson Rathbone, Anna Kendrick, Kellan Lutz, Billy Burke, Elizabeth Reaser, Rachelle Lefevre, Christian Serratos, Peter Facinelli ve Justin Chon yer alıyor. 2 saat 18 dakika süren filmin yönetmenliğini Chris Weitz üstlendi. Alacakaranlık 2 hangisi?: Alacakaranlık 2 Efsanesi: Yeni Ay - The Twilight Saga: New Moon (2009)

Alacakaranlık Efsanesi 2 Yeni Ay Merak Edilenler

Sevilen serinin 2.si olan 2009 yapımı Alacakaranlık 2 Yeni ay filmi hakkında sorulan soruları cevapları ile birlikte anlatmaya çalıştık. İşte The Twilight Saga: New Moon filmi hakkında merak edilenleri;
 • Tür: Romantik, Fantazi
 • Süre: 2 Saat 10 Dakika
 • Yıl: 2008
 • Orjinal İsmi: The Twilight Saga: New Moon
 • Yönetmen: Catherine Hardwicke
 • Imdb: 4.7

Alacakaranlık Serisi Sıralaması

 • Alacakaranlık 1 (Twilight) 2008
 • Alacakaranlık 2 Efsanesi: Yeni Ay - The Twilight Saga: New Moon (2009)
 • Alacakaranlık 3 Efsanesi Tutulma - The Twilight Saga: Eclipse (2010)
 • Alacakaranlık 4 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 - The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
 • Alacakaranlık 5 Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 -- The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
Bu yazımızda sizlere Alacakaranlık 2 izle Yeni ay filmi hakkında en çok merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Filmi nasıl bulduğunuzu öneri tarzında yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 1 yıl
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?