Alacakaranlık 3 Efsanesi: Tutulma

The Twilight Saga: Eclipse
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Alacakaranlık 3 Efsanesi: Tutulma
8.701 izlenme
IMDb: 5
Alacakaranlık 3 izle, serinin 3.sü olan The Twilight Saga: Eclipse Tutulma filmini Türkçe Dublaj Altyazılı şekilde Full 720p izleyebilirsiniz.

Alacakaranlık 3 Tutulma Konusu

2010 senesinde vizyona giren Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma, serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bella Swan (Kristen Steward), Edward Cullen (Robert Pattinson) ve Jacob Black (Taylor Lautner) arasındaki bu aşk üçgeni görünenden çok daha fazlasıdır. Düşman vampirlerin şehirde işlediği cinayetler, Bella’yı korkutmaya başlar. Kendisi aynı zamanda vampirler ve kurt adamlar arasında asırlardır varlığını devam ettiren düşmanlığın arasında kalmıştır. Aşk, düşmanlık, kıskançlık ve arkadaşlığın bir arada olduğu bu hikayede mezuniyet vaktinin yaklaşması Bella Swan’ı hayatı konusunda yeni kararlar almaya itecektir. Bu karar arasında Edward’a karşı olan aşkının yanı sıra Jacob ile yaşadığı yakınlaşma da vardır. Film, Stephenie Meyer’in kitabından beyaz perdeye uyarlandı.

Alacakaranlık 3 Tutulma Oyuncuları

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filminin başrolleri Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner tarafından paylaşılıyor. Serinin üçüncü filminin kadrosu arasında Bryce Dallas Howard, Jackson Rathbone, Xavier Samuel, Nikki Reed, Anna Kendrick, Jodelle Ferland, Christian Serratos, Gil Birmingham ve Ashley Greene bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda David Slade var.

Alacakaranlık 3 Tutulma Merak Edilenler

Serinin 3. Filmi olan Alacakaranlık 3 Tutulma - The Twilight Saga: Eclipse hakkında internet üzerinde en çok merak edilenleri cevaplamaya çalıştık.
  • Tür: Romantik, Fantazi
  • Süre: 2 Saat 4 Dakika
  • Yıl: 2010
  • Orjinal İsmi: The Twilight Saga: Eclipse
  • Yönetmen: Catherine Hardwicke
  • Imdb: 5.0

Alacakaranlık Serisi Sıralaması

Bu yazımızda sizlere serinin 3.cüsü olan Alacakaranlık 3 izle Efsanesi Tutulma - The Twilight Saga: Eclipse filmi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yorumlarda görüşmek üzere.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 12 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 2 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?