Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
3.523 izlenme
IMDb: 5.5
Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 izle, serinin 5.si The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2'yi Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Konusu

2012 senesinde vizyona giren Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2) Bella ve Edward Cullen’ın yeni doğan kızları Renesmee’nin doğumundan sonra olanları konu alıyor. Serinin son filminde Renesmee’yi korumak anne ve babasının sandığı kadar kolay olmayacaktır. Jacob Black, her zaman olduğu gibi Renesmee’yi düşmanlara karşı savunmak için elinden geleni yapacak. İnsanlar, kurt adamları ve vampirlerden oluşan bu hikayenin sonuna yaklaşılırken aşk ve tutku izleyicileri ele geçirecek. Filmin senaristliğini Melissa Rosenberg üstlendi.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Oyuncuları

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 ekibi serinin diğer bölümlerinde de olduğu gibi Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner’den oluşuyor. Başrollere Mackenzie Foy, Nikki Reed, Dr Carlisle Cullen rolü ile Peter Facinelli, Kellan Lutz, Billy Burke, Dakota Fanning, Rami Malek, Maggie Grace, Noel Fisher ve Michael Sheen bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise yine Oscarlı yönetmen Bill Condon var.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm Merak Edilenler

2012 yılında vizyona giren Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 -- The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 filmi özellikle uçak sahnesi ile yabancı dizileri aratmamıştır. Fİlm hakkında bazı detaylar ise şu şekildedir;
  • Tür: Romantik, Fantazi
  • Süre: 1 Saat 55 Dakika
  • Yıl: 2012
  • Orjinal İsmi: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
  • Yönetmen: Catherine Hardwicke
  • Imdb: 5.5

Alacakaranlık Serisi Sıralaması

Bu yazımızda sizlere Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti 2 izle hakkında detayları vermeya çalıştık. Sitemizden filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile full hd kalitede izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?