Zindan Adası

Shutter Island
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Zindan Adası
13.549 izlenme
IMDb: 8.2
Zindan Adası izle, Abd adasında geçen ödüllü Shutter Island gerilim filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede 720p izleyebilirsiniz.

Zindan Adası Filmi Konusu

Zindan Adası filmi, yönetmenliğini Martin Scorsese’nin üstlendiği 2010 senesinde vizyona giren gerilim filmidir. Teddy Daniels ve Chuck Aule isimli iki polis memuru, Rachel Solando adlı bir akıl hastasının kaybolması üzerine Ashecliffe Hastanesi’ne gidiyor. Zindan Adası isimli bölgede konuşulan Ashecliffe Hastanesi’ne soruşturma yapmak için gitmesi ve sonrasında gelişen esrarengiz olaylar aktarılıyor. Burada karşılaştıkları isyan tablosu ve çığırından çıkan işler davayı gittikçe zorlaştırıyor. Zamanla iki polisin rüya ve gerçek arasındaki sınırları zor bir durum alıyor.

Zindan Adası Filmi Oyuncuları

Zindan Adası filminin oyuncuları ünlü isimlerden oluşuyor. Filmin başrollerinde; Leonardo DiCaprio (Teddy Daniels), MArk Ruffalo (Chuck Aule), Ben Kingsley (Dr. John Cawley), Emily Mortimer (Rachel Solando) yer alıyor. Filmde Andrew Laeddis,kabullenemediği bir suç işlediği için Edward Daniels adında kendine yeni bir kimlik yaratıyor. Eşini ve çocuklarını öldürmesi durumuyla şok yaşayan ve ardından bu durumu kabullenemeyen Andrew, yaşadığı travmatik durumu oluşturduğu yeni kimlik ile çözümlemeye çalışıyor.

Zindan Adası Merak Edilenler

Efsane Filmler arasına giren Zindan Adası filmi hakkında internette en çok merak edilenleri sizler için derledik. İşte Zindan Adası Filmi merak edilenleri;
  • Zindan Adası Ödül Aldı mı: En iyi Korku/Gerilim Filmi Erkek Oyuncu Ödülü aldı.
  • Teddy Daniels gerçek mi? Gerçek yaşantıdan alınmıştır.
  • Zindan Adası Hangi Ülke Filmi: Film Ashcliffe adasında geçmektedir. Ada Amerika Birleşik Devletlerindedir. Zindan Adası Gerçek mi: Daniels'in 2. Dünya savaşına katılması ve oradaki yaşadıkları gerçek hayattan alınmıştır.
  • Zindan Adası 2 Olacakmı: Bununla ilgili youtube ve ekşi sitelerinde bir çok yorum ve analiz bulunsa da yönetmen ve yapımcılardan herhan gibi bir açıklama gelmedi.
Zindan Adası izle filmini sitemizden Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı, Full HD ve Tek Parça 1080p izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Can, 11 ay
Kütür kütür kesmişler filmi
Anonim, 1 yıl
Devamı olucak herhalde . Çok beğendim. Üzerinde yaşanılan vatan ve insanların nasıl yaşadıklarını ve yaşanması gereken olguyu. İzledim. Malesef başa gelen haksızlık yapmak zorunda imiş gibi, yaşıyoruz. Aslında Tam ve tüm dünya da da böyle degilmidir. Olması gereken ve yapılması gerekenleri nedense hep filmlerde izliyoruz. Neyse bu dünya kimseye kalmıcak...... herkes bir gün ölüp gidicek........
Anonim, 1 yıl
Güzel filmdi
Kaccuka, 1 yıl
Güzel de keşke 2 saatlik falan olsaydı bi yerden sonra ka sarıyor ne olduğu belli değil
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 1 yıl
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?